Kontakty Bratislava

Predajňa BRATISLAVA :

SMART COMPUTER spol.s r.o.
Záborského 20, 831 03, BRATISLAVA
Tel.: +421-917-636978
E-mail: ba@smart.sk

PREVÁDZKOVÁ DOBA
Pondelok - Štvrtok: 9:00 - 18:00, Piatok : 9:00 - 15:00
zodpovedný vedúci : Róbert Kralič

 

GPS pozícia: N48.17183° / E17.137963°
(pre vyhľadanie trasy zadajte : SK, Bratislava, Semianova 1)


Zväčšiť mapu

 

Predajňa výpočtovej techniky, kryté parkovisko, kancelárske priestory, ale aj bývanie pre nás, to všetko má svoje miesto v novej budove.
-----------------
BA300_predajna01.jpg     Takto vyzeral pozemok, kde dnes stojí nová budova v roku 1994, keď sme zakladali našu pobočku v Bratislave.
--------------------
Predajňa SMART COMPUTER, spol.s r.o. v Bratislave Vám ponúka na ploche 120m2 široký sortiment výrobkov výpočtovej techniky od renomovaných svetových výrobcov.
-----------------
BA300_predajna01.jpg     Vchod do predajne je na rohu Záborského a Semianovej ulice v tichej časti Bratislavy - Nového Mesta. Predajňa je na dosah od zástavky električky pri Polus City.
--------------------
photos/BA300_predajna02.jpg
Na počítači sú najdôležitejšie výkonové parametre komponentov, ale aj skrinku počítača je dobré vidieť na živo, poradiť sa s technikmi o prevedení a spoľahlivosti Vášho budúceho stroja, vybrať si ten správny LCD panel a ďalšie príslušenstvo.
------------------
photos/BA300_predajna03.jpg     Určite ste už zistili, že notebook, tablet, PDA, alebo Smartphone sa nedá kupovať len na základe obrázkov na Internete. Príďte si "ohmatať" zaujímavé zariadenia do našej predajne.
---------------------
photos/BA300_predajna04.jpg
Produkty výpočtovej techniky bez pripojenia na Internet - to už sô dnes len špeciálne prípady. Máme pre Vás okrem služieb súvisiacich s Internetom aj vhodné modemy, smerovače a ďalšie aktívne a pasívne komponenty LAN a WLAN sietí.
------------------
photos/BA300_predajna05.jpg     Do predajne sa snažíme vyberať tie najzaujímavejšie produkty z každej kategórie. NB a PC s najlepším pomerom cena / výkon, multifunkcie s naj cena / spotreba, spoľahlivé a lacné klávesnice, myši, WEB kamery, reproduktory atd.
---------------------
photos/BA300_predajna06.jpg
Ak sa rozhodnete vybrať si v pohodlí Vášho domova nejaký výrobok z našej ponuky na e-shope, môžete si zvoliť aj osobný odber a platbu v hotovosti na našich predajniach v Bratislave, alebo vo Zvolene. Tovar Vás bude čakať pripravený na prevzatie o čom Vás budeme informovať vopred telefonicky, alebo sms-kou.
------------------
photos/BA300_predajna07.jpg     U nás nebudete mať problém zaparkovať. Môžete využiť kryté parkovanie a pohodlné naloženie tovaru priamo v našej budove. Ak budete mať na ponáhlo a prídete si vyzdvihnúť do predajne nachystaný tovar, môžete zastať aj pred našimi bránami, kdekoľvek na Semianovej ulici.
---------------------
photos/BA300_predajna08.jpg
           
           
           

 


Kontakt

Predajňa Bratislava

ba Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Bratislava
 
+421-917-636978

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Cetelem splátky bez navýšenia na www.smart.sk ! 1. 1. 2019


Splátky bez navýšenia, bez potvrdení, bez poistenia môžete vybaviť cez e-shop , aj osobne na našich kamenných predajniach  až do 31.1.2019  Viac >>>

 


Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 25. 10. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni ( okrem profesii vojak, policajt a hasič, ktorí sú povinní predkladať výplatnú pásku alebo potvrdenie o príjme ). SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 
Pri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií