Kontakty Zvolen

Predajňa ZVOLEN :

SMART COMPUTER spol.s r.o.
J.C.Hronského 11, 960 01, ZVOLEN
Tel.: +421-908-912975   Tel.: +421-45-5321746
E-mail: obchod@smart.sk

PREVÁDZKOVÁ DOBA
Pondelok - Piatok: 8:00 - 18:00
zodpovedný vedúci : Slavomír Ševela

GPS pozícia: N48° 57,61´ / E19° 13,42´


Zväčšiť mapu

 

Po náročnej rekonštrukcii stavby pôvodne postavenej na začiatku 20.storočia, sa v 21.storočí stala táto budova "DOMOM VÝPOČTOVEJ TECHNIKY"
-----------------
    Takto vyzerala budova na J.C.Hronského 11 v roku 1991, keď na tejto adrese sídlili Komunálne služby mesta Zvolen.
--------------------
Predajňa SMART COMPUTER, spol.s r.o. vo Zvolene Vám ponúka na ploche 400m2 celý sortiment výrobkov výpočtovej techniky od renomovaných svetových výrobcov.
-----------------
    Príslušenstvo pre Váš počítač. V priestoroch predajne môžete vidieť a nechať si predviesť rôzne modely reproduktorových sústav, joystickov, gamapadov, volantov a samozrejme klávesníc a myší.
--------------------
Máme pre Vás rôzne druhy "drobného" príslušenstva, ktoré potrebujete pre každodennú prácu s počítačom, ako sú USB flash disky, bluetooth adaptery, PCMCIA karty, pamäťové karty, čítačky kariet ...
------------------
    Môžete si vybrať skrinku pre Váš nový počítač, alebo upgrade starého a to nie len z katalógu, ale aj "na živo". Naši technici Vám poradia ohľadne funkčných vlastností jednotlivých modelov a dizajn je už potom na Vás ...
---------------------
photos/obchod26.jpg
Ponuka CD a DVD médií je tiež široká a ceny sa každým dňom zlepšujú. Príďte sa presvedčiť. Určite si vyberiete. Poradíme Vám aj s kompatibilitou jednotlivých mechaník a rôznych médií.
------------------
    Technici vykonávajú servisné zásahy na počítačoch rôznych značiek a prevedení. Najčastejšie ide o "softwarové" a "inštalačné" problémy užívateľov. So všetkým Vám vieme pomôcť a poradiť.
---------------------
photos/servis02.jpg
Všetko, čo je na našom internetovom obchode a nie je okamžite k dispozícii je už prakticky na ceste a dorazí na predajňu v priebehu niekoľkých dní.
------------------
    Naša predajňa je zásobovaná aj z tohoto skladu, v ktorom sa "točia" kamióny s tovarom z celého sveta.
---------------------
photos/sklad02.jpg
           

 


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Kontakt

Predajňa Bratislava

ba Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Bratislava
 
+421-917-636978

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Cetelem splátky bez navýšenia na www.smart.sk ! 27. 4. 2017


Splátky bez navýšenia, bez potvrdení, bez poistenia môžete vybaviť on-line cez náš e-shop, aj na kamenných predajniach  už čoskoro  Viac >>>

 


Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 27. 4. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni. SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 


Špeciálne prianie


captcha imagePri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií