Služby u Vás

Smart SERVIS : servis počítačov, notebookov, periférií a počítačových sietí
Ak potrebujete servis Vašich počítačov priamo na Vašej prevádzke, ak Vám nefunguje počítačová sieť, alebo pripojenie k Internetu podľa Vaších predstáv, ak máte problémy s bezpečnosťou, vírmi, inštaláciou nového hardwaru, alebo softwaru, sme pripravení vyriešiť Vaše problémy.

Ponúkame výhodné servisné zmluvy našim zmluvným partnerom, ktorým sa môžete stať aj Vy.
Ak súhlasíte s tým, že pravidelný servis výpočtovej techniky Vám v konečnom dôsledku ušetrí Váš čas aj finančné prostriedky, vyberte si niektorú s ponúkaných servisných zmlúv a my Vám zabezpečíme nadštandardné servisné služby. Servisnú zmluvu môžeme spolu uzavrieť na dobu neurčitú, ale aj na presne definovaný počet dní, všetko podľa Vašich potrieb, tak aby sme Vám skutočne pomohli zefektívniť nasadenie výpočtovej techniky u Vás.

Cenník služieb Smart SERVISu :
Hodinová sadzba práce technika u zákazníka : 48,00 Eur s DPH
Príplatok k hodinovej sadzbe mimo bežnú pracovnú dobu : 12,00 Eur s DPH
Minimálna fakturačná jednotka je 0,5 hod. Dopravné náklady na výjazd technika : 0,36 Eur s DPH / km


Programy partnerských servisných zmlúv SMART servisu: (ceny sú v Eur s 20 % DPH )

Program Paušálný mesačný poplatok Predplatené hodiny Zvýhodnená hod. sadzba
Základný 144,00 Eur s DPH 4 36,00 Eur s DPH
Štandardný 288,00 Eur s DPH 10 28,80 Eur s DPH
Prémiový 576,00 Eur s DPH 24 24,00 Eur s DPH

Každý program partnerskej servisnej zmluvy umožňuje nášmu zmluvnému partnerovi čerpať mesačne predplatené hodiny práce technika podľa potreby partnera, v čase podľa jeho špecifikácie v ľubovoľnom termíne aktuálneho mesiaca. Pri prekročení predplateného objemu práce účtujeme zmluvnému partnerovi zvýhodnenú hodinovú sadzbu uvedenú v tabuľke podľa programu servisnej zmluvy. Formulár : Výkaz prác

Aktualizované : 01.07.2019


Kontakt

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 25. 10. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni ( okrem profesii vojak, policajt a hasič, ktorí sú povinní predkladať výplatnú pásku alebo potvrdenie o príjme ). SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 
Pri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií