Spôsob dopravy

Ak pri objednávanom tovare je uvedené PredajňaZV, tovar je k dizpozícii na predajni k okamžitému odberu. Pri doprave prepravnou službou môže byť na druhý pracovný deň u Vás (platí pre objednávky prijaté do 15:00).

Ak je uvedený status Na sklade do 24hod. tovar môže byť pripravený na osobný odber obvykle na druhý pracovný deň (platí pre objednávky prijaté do 17:00). Pri doprave prostredníctvom prepravnej služby obvykle do 48hod. počas pracovných dní.

Pri popise Informujte sa konzultujte dostupnosť s našimi pracovníkmi. Tovar Vám môžeme rezervovať pre odber, alebo zaslať prepravnou službou až po potvrdení dostupnosti z našej strany.
Ak si želáte doplniť už existujúcu a nevyexpedovanú objednávku, uveďte do poznámky novej objednávky číslo pôvodnej objednávky. Budeme Vám rátať cenu za dopravu len jeden krát.

 

  1. Osobný odber

Pri osobnom odbere neplatíte žiadne prepravné náklady a máte možnosť okamžitej úhrady v hotovosti. Osobný odber tovaru objednaného na www.smart.sk je možný na predajni Smart Computer, spol.s r.o. na tejto adrese :

ZVOLEN : J.C.Hronského 11, 960 01 Zvolen, 0908-912975, obchod@smart.sk

GPS pozícia: N48°.57`61” / E19°.13`42”

Spracovanie a pripravenosť objednávky k prevzatiu Vám potvrdíme e-mailom a SMS správou. Ďalšie podrobnosti v článku Predajňa.
 

  2. Doprava kuriérskou službou

Tovar objednaný na dodanie kuriérskou službou je doručovaný na uvedenú dodaciu adresu (môže byť iná ako fakturačná) do 24 – 48 hod. od potvrdenia spracovania Vašej objednávky. Tovar je možné doručiť aj ku Vám do zamestnania, prípadne prevzatie je možné aj inou poverenou osobou. Náš zmluvný partner pre doručovanie je kuriérska služba UPS a štandardný čas doručovania je počas pracovných dní od 9:00 do 16:00. Tovar nie je možné doručiť kuriérskou službou počas víkendov a sviatkov. V prípade, že Vás kuriér nezastihne, spojí sa s Vami telefonicky na čísle uvedenom pri objednávke a dohodne si s Vami najvhodnejší termín dodania. Poistenie prepravy ako aj opakované druhé a tretie doručenie je bez príplatku a preto je doprava kuriérskou službou časovo aj finančne veľmi výhodná, rýchla a spoľahlivá.

V prípade poškodenia obalu preberte tovar od kuriéra a potvrďte mu doručenie zásielky, ale s výhradou zjavného mechanického poškodenia do prepravného listu. Ihneď po prevzatí skontrolujte tovar a v prípade poškodenia tovaru túto skutočnosť oznámte na číslo 0908-912975, alebo 0917-686978, prípadne na e-mail obchod@smart.sk !  Reklamácie mechanického poškodenia výrobku po podpise dodacieho listu, ktoré nebudú nahlásené do 24 hodín, nie je možné uznať vzhľadom na prepravné podmienky kuriérskej služby !
 

Doprava_zdarma

Poplatky za dopravu kuriérskou službou:

Doprava_nad 30kg

Doprava kuriérom po celej SR : ZADARMO pri tovaroch označených akciovou ponukou „DOPRAVA ZADARMO" a pri objednávke nad 150 Eur. (neplatí pri hmotnosti tovaru nad 30kg a veľkorozmerovom tovare)

  • doprava kuriérom na dobierku po celej SR do 30kg : 5,00 € s DPH
  • doprava kuriérom pri úhrade vopred prevodným príkazom po celej SR do 30kg : 3,50 € s DPH
  • spracovanie objednávky a expedovanie tovaru potvrdzujeme e-mailom a SMS správou.
     

Poplatky za dopravu, ktoré platí náš zákazník sú nižšie ako my platíme prepravnej spoločnosti (dopravu dotujeme).
Cena za prepravu veľkorozmerových a/alebo ťažkých balíkov je výrazne vyššia ako pri bežnej zásielke, ale máme dohodnutú s prepravcom špeciálnu zľavu, o ktorú sa s Vami radi podelíme. Informujte sa vopred na cenu dopravy, ak predpokladáte vyššiu hmotnosť zásielky. Automatický objednávkový systém nie je schopný určiť presne hmostnosť a rozmery zásielky. Preto je v objednávke cena za dopravu 3,50Eur ak je cena objednávky menej ako 150 Eur a 0,00Eur ak je cena objednávky viac ako 150 Eur.

Vyhradzujeme si právo zmeniť cenu za dopravu pri ťažkých a veľkorozmerových zásielkach. O každom takomto prípade Vás budeme vopred telefonicky informovať a vyžiadame si Váš súhlas.

Hmotnosť zásielky Cena za dopravu Eur spolu s DPH (sadzba DPH 20%)
31 až 40 kg 9,00 Eur za balík
41 až 50 kg 11,40 Eur za balík
nad 50 kg 0,42 Eur za kg hmotnostiNáhľad pre výber spôsobu dopravy v procese schvaľovania Vašej objednávky :

Sposob dopravy


Kontakt

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 25. 10. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni ( okrem profesii vojak, policajt a hasič, ktorí sú povinní predkladať výplatnú pásku alebo potvrdenie o príjme ). SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 
Pri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií