Spôsob platby

  1. Platba v hotovosti a platba platobonou kartou  

Pri osobnom prevzatí tovaru neplatíte žiadne prepravné náklady a máte možnosť okamžitej úhrady v hotovosti, alebo platobnými kartami VISA, MasterCard a Maestro cez platobný terminál priamo na predajni ( platba platobnou kartou cez internet nie je možná ). Pri priamej platbe (v hotovosti, alebo platobnou kartou) a osobnom odbere je minimálny limit pre jednu objednávku 2,00€ s DPH.
Osobný odber tovaru objednaného na www.smart.sk je možný na predajni Smart Computer, spol.s r.o. na tejto adrese :

ZVOLEN : J.C.Hronského 11, 960 01 Zvolen, 0908/912975, obchod@smart.sk
GPS pozícia: N48°.57`61” / E19°.13`42”

Spracovanie a pripravenosť objednávky k prevzatiu Vám potvrdíme e-mailom a SMS správou. 
Pri platbe v hotovosti, alebo platobnou kartou platíte len za tovar. Neplatíte žiadny ďalší poplatok súvisiaci s vyzdvihnutím tovaru.
 

  2. Platba pri prevzatí tovaru od kuriérskej služby (na dobierku)

Pri objednaní prepravy kuriérskou službou na Vami zadanú dodaciu adresu, máte možnosť zaplatiť za tovar v hotovosti kuriérovi. Pripravte si potrebnú sumu, urýchlite si tým prevzatie zásielky. Pri dobierke je minimálny limit pre jednu objednávku 5,00€ s DPH.
V momente odovzdania tovaru prepravnej službe na doručenie, Vám posielame e-mail s číslom zásielky, podľa ktorého môžete sledovať stav doručenia na tejto stránke.
Pri tomto spôsobe platby platíte okrem úhrady ceny tovaru a prepravy aj tzv. dobieročné t.j. poplatok za to, že prepravca prevezme od Vás platbu a pošle ju na náš účet. Tento poplatok je 1,50 Eur s DPH.

 

3. Platba vopred prevodným príkazom

Ak si zvolíte platbu prevodným príkazom vopred, zašleme Vám na Vašu e-mailovú adresu zálohovú faktúru. To je pre Vás súčasne potvrdenie o tom, že objednaný tovar je dostupný. Nehľadajte na stránke bankový účet pre zaplatenie. Úmyselne ho neuverejňujeme, aby spotrebiteľ nezaplatil skôr ako je vystavený doklad na úhradu. Termín dodania tovaru pri tomto spôsobe úhrady môže byť ovplyvnený termínom uhradenia. Pri platbe vopred prevodným príkazom je minimálny limit pre jednu objednávku 5,00€ s DPH.

Spôsoby dopravy objednaného tovaru pri platbe vopred prevodným príkazom môžu byť dva :
Osobný odber - na predajni ZV. Tovar si môžete vyzdvihnúť ihneď po našom avíze, že sme obdržali Vašu úhradu.
Doprava kuriérskou službou zo ZV. Tovar je expedovaný ihneď po pripísaní platby na náš účet. Spolu s ním Vám zašleme aj daňový doklad. Pri preberaní tovaru zaplateného vopred, vyžadujeme preukázanie totožnosti a zapísanie čísla občianskeho preukazu do dodacieho listu – poskytnutie tejto informácie je dôležité pre Vašu ochranu, aby bolo možné zabezpečiť, že Vami zaplatený tovar neprevezme neoprávnená osoba.

Pre úhrady tovaru objednaného prostredníctvom internetových stránok www.smart.sk formou prevodného príkazu Vám zašleme na Vašu e-mailovú adresu zálohovú faktúru so všetkými potrebnými údajmi na poukázanie platby, hneď ako sa Vaša objednávka začne vybavovať a  bude dostupný tovar. Ako variabilný symbol použite číslo zálohovej faktúry.

Pre všetky platby za tovar objednaný prostredníctvom internetových stránok www.smart.sk sa používa len jeden bankový účet vedený v Tatra Banka, a.s. 
Pri platbe vopred prevodným príkazom platíte len za tovar. Neplatíte žiadny ďalší poplatok súvisiaci s úhradou za tovar.
 

   4. Platba vopred poštovou poukážkou na účet

Pri objednaní prepravy poštovou zásielkou nie je možnosť úhrady poštovému doručovateľovi. Tovar je nutné pri takomto spôsobe doručenia uhradiť vopred poštovou poukážkou na náš účet. Poštové poukážky nezasielame (je potrebné vypísať ich na základe našej zálohovej faktúry). Pri platbe vopred formou úhrady poštovou poukážkou na náš účet platia tie isté podmienky ako pri platbe prevodným príkazom t.j. zašleme Vám na Vašu e-mailovú adresu zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet si môžete tovar vyzdvihnúť osobne na našich predajniach, alebo Vám ho zašleme spolu s daňovým dokladom kuriérskou službou. Spôsob dopravy si volíte v procese objednávky. Pri preberaní tovaru zaplateného vopred, vyžadujeme preukázanie totožnosti a zapísanie čísla občianskeho preukazu do dodacieho listu – poskytnutie tejto informácie je dôležité pre Vašu ochranu, aby bolo možné zabezpečiť, že Vami zaplatený tovar neprevezme neoprávnená osoba. Pri platbe vopred poštovou poukážkou na náš účet je minimálny limit pre jednu objednávku 5,00€ s DPH.
Pri platbe vopred poštovou poukážkou platíte len za tovar. Neplatíte žiadny ďalší poplatok súvisiaci s úhradou za tovar.
 

Náhľad pre výber spôsobu platby v procese schvaľovania Vašej objednávky :


 

  5. Splátky

Ak dávate prednosť splácaniu menších čiastok pred zaplatením celej sumy naraz, môžete využiť výhodné splátkové programy splátkových spoločností Cetelem, Home Credit, Quatro, alebo Grenke. Všetky údaje sú považované za prísne dôverné, zadávate ich priamo na stránkach splátkovej spoločnosti. Bezprostredne po vyplnení a odoslaní formulára dostanete informáciu o predbežnom schválení či zamietnutí. V niektorých prípadoch je žiadosť ešte ďalej spracovávaná a predaná k ďalšiemu posúdeniu. O jeho výsledku Vás informujeme. Ďalšie informácie o splátkach nájdete v článkoch v oddelení Splátky.


Kontakt

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 25. 10. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni ( okrem profesii vojak, policajt a hasič, ktorí sú povinní predkladať výplatnú pásku alebo potvrdenie o príjme ). SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 
Pri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií