Vernostný program


Vernostný program Smart Computer, spol.s r.o. je zameraný na posilnenie vzájomnej spolupráce s obchodnými partnermi, ktorí sú verní našej spoločnosti a preferujú ju pri nákupoch tovarov a služieb.
 

Vernostný program SMART
je plne automatizovaný systém, ktorý si menežuje každý partner sám. Vernostný program je funkčný len pre registrovaných zákazníkov s aktívnou službou odosielania obchodných ponúk a noviniek z e-shopu www.smart.sk t.j. pri objednávke registrovaný zákazník zaškrtne "Chcem dostávať informácie o novinkách"

Podstatou systému je automatické získavanie kreditov za každý nákup (podľa ceny tovaru). Získané kredity je možné vymeniť za zľavové kupóny, alebo priamo na nákup tovaru z Katalógu cien.
Kredity získavate za každý kus tovaru v pomere 10€ = 1 kredit. V okamihu, keď je objednávka vybavená a uhradená, tak sa príslušný počet kreditov pripíše na vernostný účet toho užívateľa, pod ktorého prihlasovacím menom (e-mailová adresa) bola objednávka vygenerovaná bez ohľadu na to aká je fakturačná adresa.

Po kliknutí na "Užívateľská sekcia" v hornom menu sa prihlásenému a registrovanému užívateľovi zobrazí stránka s jeho profilom, kde v prípade, že má aktívnu službu zasielania "E-mailového spravodaja SMART", má k dispozícii "Vernostný systém".

Uzivatelska sekcia

V prehľade účtu sú zobrazené jednotlivé transakcie, zisk kreditov za každú jednotlivú položku objednávky. Sú tam kredity za položky, ktoré už boli vybavené a zaplatené aj tie, ktoré na vybavenie ešte len čakajú. 

Pohyb kreditov

Získané kredity môže ich majiteľ využiť formou zľavového kupónu na ďalšie nákupy, alebo objednať si za ne rovno tovar z Katalógu cien.

  • Zľavové kupóny - v sekcii uplatnenie kreditov si môžete za kredity nakúpiť niektorý zo zľavových kupónov. Tie potom môžete uplatniť pri nákupe tovaru a získať tak na tento tovar výraznú zľavu.

    Zlavove kupony
     
  • Tovar za kredity - za kredity si budete môcť objednať aj priamo vybraný tovar. Do Katalógu cien sa pokúsime vyberať zaujímavé produkty tak, aby bol ich nákup pre Vás ešte výhodnejší ako pri použití zľavových kupónov. Informácie o ponuke vybraných tovarov Vám budeme posielať vždy formou e-mailového spravodaja. Táto možnosť nie je ešte aktivovaná.

 


Vernostný systém SMART podporujeme aj zasielaním individuálnych zľavových kupónov našim verným zákazníkom prostredníctvom "E-mailového spravodaja SMART", keď sa nám podarí vytvoriť na zľavy priestor po dohode s našimi dodávateľmi a výrobcami produktov. Individuálne zľavové kupóny môžu byť vyjadrené buď percentuálnou zľavou, alebo absolútnou hodnotou a vždy majú definovanú platnosť.

Funkcionalita zľavového kupónu je založená na odoslaní individuálneho kódu prepojeného s e-mailovou adresou, ktorou je užívateľ registrovaný do e-shopu. Po prihlásení sa týmto e-mailom si vyberie užívateľ v procese schvaľovania svojej objednávky zľavový kupón, ktorý chce použiť (pri každom kupóne je vyznačená doba platnosti) a priznaná zľava mu bude automaticky zohľadnená v celkovej cene objednávky.


 

Ďalšia možnosť ako získať zľavu je nákup produktu s nálepkou zľavového kupónu. O takýchto akciových produktoch Vás opäť informujeme prostredníctvom "E-mailového spravodaja SMART"

Vernostný program - kupon

 
 


Kontakt

Predajňa Bratislava

ba Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Bratislava
 
+421-917-636978

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Cetelem splátky bez navýšenia na www.smart.sk ! 1. 5. 2018


Splátky bez navýšenia, bez potvrdení, bez poistenia môžete vybaviť cez e-shop , aj osobne na našich kamenných predajniach  až do 31.5.2018  Viac >>>

 


Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 25. 10. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni ( okrem profesii vojak, policajt a hasič, ktorí sú povinní predkladať výplatnú pásku alebo potvrdenie o príjme ). SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 
Pri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií