Acer Predator

21. 11. 2015

Nadupané herné stroje od ACERu : PREDATOR zaberá ďalšie oblasti. Počítače, notebooky, Tablety, Monitory, Projektory bez kompromisov. Najvýkonnejšie technológie v úžasnom dizajne.
Predator Family

Počítače PredatorG6 a PredatorG3 : Stlačením tlačítka TURBO aktivujete okamžité pretaktovanie. Stačí sa už len pripútať a pripraviť sa na neskutočný herný zážitok. Virtuálna realita so špičkovým herným hardvérom. Zvukový systém SoundBlaster X-Fi MB5 generuje zvuk, ktorý Vás pohltí. Výkon dodáva špičkový herný hardvér NVIDIA a Intel.

Notebooky Predator15 a Predator17 : Chladenie "Cooler Master" udrží vysoký herný výkon. Pri maximálnom výkone pomôže s chladením "Predator FrostCore". Technológia "Killer DoubleShot Pro" eliminuje oneskorenia pripojenia paralelným využitím LAN a WiFi. Len ten kto dokáže využiť max.šírku pásma vyhráva. "PredatorSense" poskytuje pokročilé herné vylepšenia pre jedinečný pôžitok z hry. "Predator SoundPound 4.2" s technológiou DolbyAudio nazvučuje 4 reproduktory a 2 subwoofery.

Tablet Predator8 : Prenosný výkon. Taký zvuk ste ešte z tabletu nepočuli - "Predator Quadio" - 4 výkonné reproduktory Vás zvukom úplne obklopia. "Predator ColorBlast" dodáva hrám brilantné farby vďaka neuveriteľnéj hodnote farebného gamutu : 100% NTSC. "Predator TacSense" sú dva výkonné hmatové motory so zpätnou väzbou, vyladené špeciálne pre hry. "Predator PrecisionPlus" je technológia obsahujúca veľké množstvo dotykových senzorov takže umožňuje hrať s profesionálnou presnosťou.

Monitor Predator X34 : Prvý zakrivený herný monitor. UltraWide QHD s filmovým pomerom strán 21:9. NVIDIA G-Sync eliminuje trhanie obrazovky. ZeroFrame umožní bezproblémové použitie viacerých monitorov. Overclock pretaktuje obnovovaciu frekvenciu na 100Hz.

Predator Family2

Predator Family3

 


Nové produkty

Kontakt

Predajňa Bratislava

ba Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Bratislava
 
+421-917-636978

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Cetelem splátky bez navýšenia na www.smart.sk ! 12. 10. 2018


Splátky bez navýšenia, bez potvrdení, bez poistenia môžete vybaviť cez e-shop , aj osobne na našich kamenných predajniach  až do 31.10.2018  Viac >>>

 


Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 25. 10. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni ( okrem profesii vojak, policajt a hasič, ktorí sú povinní predkladať výplatnú pásku alebo potvrdenie o príjme ). SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 


Najpredávanejšie tovaryPri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií