Acer Predator

21. 11. 2015

Nadupané herné stroje od ACERu : PREDATOR zaberá ďalšie oblasti. Počítače, notebooky, Tablety, Monitory, Projektory bez kompromisov. Najvýkonnejšie technológie v úžasnom dizajne.
Predator Family

Počítače PredatorG6 a PredatorG3 : Stlačením tlačítka TURBO aktivujete okamžité pretaktovanie. Stačí sa už len pripútať a pripraviť sa na neskutočný herný zážitok. Virtuálna realita so špičkovým herným hardvérom. Zvukový systém SoundBlaster X-Fi MB5 generuje zvuk, ktorý Vás pohltí. Výkon dodáva špičkový herný hardvér NVIDIA a Intel.

Notebooky Predator15 a Predator17 : Chladenie "Cooler Master" udrží vysoký herný výkon. Pri maximálnom výkone pomôže s chladením "Predator FrostCore". Technológia "Killer DoubleShot Pro" eliminuje oneskorenia pripojenia paralelným využitím LAN a WiFi. Len ten kto dokáže využiť max.šírku pásma vyhráva. "PredatorSense" poskytuje pokročilé herné vylepšenia pre jedinečný pôžitok z hry. "Predator SoundPound 4.2" s technológiou DolbyAudio nazvučuje 4 reproduktory a 2 subwoofery.

Tablet Predator8 : Prenosný výkon. Taký zvuk ste ešte z tabletu nepočuli - "Predator Quadio" - 4 výkonné reproduktory Vás zvukom úplne obklopia. "Predator ColorBlast" dodáva hrám brilantné farby vďaka neuveriteľnéj hodnote farebného gamutu : 100% NTSC. "Predator TacSense" sú dva výkonné hmatové motory so zpätnou väzbou, vyladené špeciálne pre hry. "Predator PrecisionPlus" je technológia obsahujúca veľké množstvo dotykových senzorov takže umožňuje hrať s profesionálnou presnosťou.

Monitor Predator X34 : Prvý zakrivený herný monitor. UltraWide QHD s filmovým pomerom strán 21:9. NVIDIA G-Sync eliminuje trhanie obrazovky. ZeroFrame umožní bezproblémové použitie viacerých monitorov. Overclock pretaktuje obnovovaciu frekvenciu na 100Hz.

Predator Family2

Predator Family3

 


Kontakt

Predajňa Bratislava

ba Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Bratislava
 
+421-917-636978

Predajňa Zvolen

zvolen Zavinac smart Tecka sk
Predajňa Zvolen
 
+421-908-912975

Aktuality

Cetelem splátky bez navýšenia na www.smart.sk ! 1. 1. 2019


Splátky bez navýšenia, bez potvrdení, bez poistenia môžete vybaviť cez e-shop , aj osobne na našich kamenných predajniach  až do 31.1.2019  Viac >>>

 


Splátky Cetelem bez potvrdenia o príjme ! 25. 10. 2017


Pri nákupe na splátky Cetelem nie je potrebné predkladať potvrdenie o príjme, pokiaľ má žiadateľ o úver príjem zo zamestnania a dôchodku zo SR. Príjem žiadateľa bude overený priamo v Sociálnej poisťovni ( okrem profesii vojak, policajt a hasič, ktorí sú povinní predkladať výplatnú pásku alebo potvrdenie o príjme ). SZČO aj naďalej predkladá potvrdenie o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie.

 
Pri poskytovaní služieb využívame súbory cookies. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním cookies. Viac informácií