2-Power 4GB PC3-8500S 1066MHz DDR3 CL7 SoDIMM 2Rx8 (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5003A
Značka: 2-POWER
Type of memory module/card
soDIMM , Memory module used in laptops
Capacity of Memory
4GB
Weight
9 g
Dimensions
68 mm x 30 mm x 4 mm
Shape
Irregular
Memory Format
SODIMM
Memory Architecture
Unbuffered, Non-ECC
Memory Clock Speed
1066 MHz
Memory Interface
DDR3
Total Kit Capacity
4 GB
Number of Modules in Kit
1 x 4 GB
CAS Latency
7
Memory Ranks
Dual Rank
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre NB |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 5055190148846 |
| Kapacita pamäte: | 4 GB |
| Frekvencia (pamäte): | 1066 MHz |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR3/HyperX |
| Výrobca (pamäte): | 2-Power |
| Pre PC/NTB (pamäte): | Notebook |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Acer Aspire 15 (A15-61M-R9BR) Ryzen 5 8640HS/16GB/512GB SSD/15,6" FHD/Win11 Home/šedá NX.J9DEC.001
Na sklade
(1 ks)
€609,92 bez DPH
€750,20
HP 255 G10, R5-7520U, 15.6 1920×1080, UMA, 8GB, SSD 512GB, W11H, 1-1-0, Silver AK9W7AT-BCM
Vypredané
€409,27 bez DPH
€503,40
Acer Aspire Go 14 (AG14-72P-50ZC) Core 5 120U/16GB/512GB SSD/14" WUXGA/ESHELL/stříbrná NX.JSUEC.00D
Vypredané
€541,54 bez DPH
€666,09
HP ZBook Fury/16 G1i/U9-285HX/16''/2560x1600/64GB/1TB/RTX 2000/W11P/Gray/3R Offsite 98L78ET-BCM
Na sklade
(2 ks)
€3 545,85 bez DPH
€4 361,40
DELL NTB 16 DC16250/C5-120U/16GB/512GB SSD/16" FHD+ /Integrated/FgrPr/3 Cell/65W/WLAN/Backlit Kb/W11 Pro/3Y PS NBD P3DP6 Dell
Na sklade
(>100 ks)
€696,10 bez DPH
€856,20
Acer TravelMate X4 14 AI (TMX414-51-TCO-53ZR) Copilot+ PC Core Ultra 5 226V/16GB/1T SSD/14"WUXGA/IR camera/Win11 PRO šedá NX.BPVEC.001
Na sklade
(21 ks)
€942,60 bez DPH
€1 159,40
HP ZBook Ultra 14" G1a Ryzen AI Max PRO 395/128GB/2TB/14" WUXGA (1920x1200)/Win 11 Pro/3y B30FYES-BCM
Na sklade
(3 ks)
€4 551,46 bez DPH
€5 598,30
Podobné produkty
CRUCIAL SODIMM DDR5 16GB 5600MHz CL46 CT16G56C46S5 Crucial
Na sklade
(20 ks)
€178,62 bez DPH
€219,70
Patriot/SO-DIMM DDR3/8GB/1600MHz/CL11/1x8GB PSD38G16002S
Na sklade
(3 ks)
€26,19 bez DPH
€32,21
Patriot/SO-DIMM DDR4/32GB/3200MHz/CL22/1x32GB PSD432G32002S
Na sklade
(11 ks)
€319,27 bez DPH
€392,70
Adata/SO-DIMM DDR4/32GB/3200MHz/CL22/1x32GB AD4S320032G22-SGN ADATA
Na sklade
(10 ks)
€266,42 bez DPH
€327,70
2-Power 8GB PC4-17000S 2133MHz DDR4 CL15 Non-ECC SoDIMM 2Rx8 (DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA) MEM5503A
Na sklade
(1 ks)
€53,47 bez DPH
€65,77
