Routre a firewally

Najpredávanejšie

MikroTik C53UiG+5HPaxD2HPaxD, hAP ax3
MikroTik C53UiG+5HPaxD2HPaxD, hAP ax3
Na sklade (2 ks)
Kód: C53UIG-5HPAXD2HPAXD
 
€130,10
(€108,42 bez DPH)
MikroTik průmyslový impulsní zdroj 24V, 5A, 120W S-120-24
 
€18,02
(€15,02 bez DPH)
MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6,10G SFP+
MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6,10G SFP+
Na sklade (3 ks)
Kód: CCR1036-8G-2S-
 
€1 089,60
(€908 bez DPH)
Mikrotik RB450Gx4 716 MHz, 1 GB RAM, Router OS L5 MikroTik
 
€90,40
(€75,33 bez DPH)
Mikrotik RB2011iL-IN 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4 MikroTik
 
€90,40
(€75,33 bez DPH)
Mikrotik RB1100AHx4 1GB RAM, 1400MHz, RouterOS L6 RB1100AHX4 MikroTik
 
€277,30
(€231,08 bez DPH)
Stránka 1 z 4 - 119 položiek celkom
MikroTik C53UiG+5HPaxD2HPaxD, hAP ax3
€108,42 bez DPH
€130,10
Kód: C53UIG-5HPAXD2HPAXD
MikroTik průmyslový impulsní zdroj 24V, 5A, 120W S-120-24
€15,02 bez DPH
€18,02
Kód: S-120-24
MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6,10G SFP+
€908 bez DPH
€1 089,60
Kód: CCR1036-8G-2S-
Mikrotik RB450Gx4 716 MHz, 1 GB RAM, Router OS L5 MikroTik
€75,33 bez DPH
€90,40
Kód: RB450GX4
Mikrotik RB2011iL-IN 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4 MikroTik
€75,33 bez DPH
€90,40
Kód: RB2011IL-IN
Mikrotik RB1100AHx4 1GB RAM, 1400MHz, RouterOS L6 RB1100AHX4 MikroTik Kód: RB1100AHX4
MIKROTIK RB921GS-5HPacD-19S 5GHz 802.11ac 19dBiOut MikroTik
€149,42 bez DPH
€179,30
Kód: RB921GS-5HPACD-19S
MikroTik napájecí adaptér 24V 1,2A, zalomený konektor SAW30-240-1200GR2A
€7,98 bez DPH
€9,58
Kód: SAW30-240-1200GR2A
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
€25,94 bez DPH
€31,13
Kód: S-C61DLC40D
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
€25,94 bez DPH
€31,13
Kód: S-C59DLC40D
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
€25,94 bez DPH
€31,13
Kód: S-C57DLC40D
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
€25,94 bez DPH
€31,13
Kód: S-C55DLC40D
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
€25,94 bez DPH
€31,13
Kód: S-C53DLC40D
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
€25,94 bez DPH
€31,13
Kód: S-C51DLC40D
MikroTik QSFP28 optical module XQ+31LC02D, SM, 2km, 100G
€172,42 bez DPH
€206,90
Kód: XQ-31LC02D
MikroTik QSFP28 optical module XQ+85MP01D, SM, 100m, 100G Kód: XQ-85MP01D
MikroTik LHGGM&EG18-EA, LHG LTE18 kit
€208,92 bez DPH
€250,70
Kód: LHGGM-EG18-EA
MikroTik RouterBOARD RBLHGG-5acD-XL4pack, LHG XL 5ac 4pack, L3
€353,25 bez DPH
€423,90
Kód: RBLHGG-5ACD-XL4PACK
MikroTik HGO-LTE-W, kombinovaná anténa IoT pre LTE a LoRa Kód: HGO-LTE-W
MikroTik CloudCoreRouter CCR1036-8G-2S+EM rev.2, 1200MHz CPU, 8GB RAM, 8x LAN, 2x SFP+, 1x microUSB, vrátane. Licencia Kód: CCR1036-8G-2S-EM
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM + L6 (800MHz; 1GB RAM; 1x GLAN; 16x SFP+) rack MikroTik Kód: CRS317-1G-16S-RM
Nebula Professional Pack License (Per Device) 1 YEAR LIC-NPRO-ZZ1Y00F ZyXEL Kód: LIC-NPRO-ZZ1Y00F
MikroTik Cloud Core Router, CCR2116-12G-4S+
€763,42 bez DPH
€916,10
Kód: CCR2116-12G-4S-
MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN, Dual Boot (SwitchOS, RouterOS)
€225,08 bez DPH
€270,10
Kód: CRS309-1G-8S-IN
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA, Chateau LTE18 ax kit Kód: S53UG-5HAXD2HAXD-TC-EG18-EA
MikroTik XQ+DA0003 - QSFP28 100GB DAC cable, 3m Kód: XQ-DA0003
MikroTik XQ+DA0001 - QSFP28 100GB DAC cable, 1m
€29,17 bez DPH
€35
Kód: XQ-DA0001
Hore
Ďalšie produkty