Optické komponenty

Najpredávanejšie

OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 2m 1455 Opticord
 
€9,23
(€7,69 bez DPH)
FTTH spojovací box pro 4 vlákna IP65 200x102x40mm OEM
 
€17,56
(€14,63 bez DPH)
Duplexný prepojovací kábel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m DPX-50-LC-SC-OM4-1 OEM
 
€13,02
(€10,85 bez DPH)
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m Duplex OM3 1329 Opticord
 
€8,34
(€6,95 bez DPH)
Delock Prachová záslepka pro RJ45 samec 10 kusů 86470 DeLock
 
€2,64
(€2,20 bez DPH)
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5 m DPX-09-LC-LC-05 OEM
 
€9,77
(€8,14 bez DPH)
Stránka 1 z 12 - 403 položiek celkom
OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 2m 1455 Opticord
€7,69 bez DPH
€9,23
Kód: 1455
FTTH spojovací box pro 4 vlákna IP65 200x102x40mm OEM
€14,63 bez DPH
€17,56
Kód: 50271573077
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m DK-2933-01 Digitus Kód: DK-2933-01
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m DK-2931-05 Kód: DK-2931-05
Duplexný prepojovací kábel MM 50/125, OM4, SC-LC, LS0H, 1m DPX-50-LC-SC-OM4-1 OEM Kód: DPX-50-LC-SC-OM4-1
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m Duplex OM3 1329 Opticord
€6,95 bez DPH
€8,34
Kód: 1329
Delock Prachová záslepka pro RJ45 samec 10 kusů 86470 DeLock Kód: 86470
Duplexný patch kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 0,5 m DPX-09-LC-LC-05 OEM
€8,14 bez DPH
€9,77
Kód: DPX-09-LC-LC-05
Duplexný prepojovací kábel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 1m DPX-09-LC-LC-1 OEM
€8,46 bez DPH
€10,15
Kód: DPX-09-LC-LC-1
TP-LINK držák DECO X20/X50/X60 na stěnu bílý D-X20-X60 OEM
€11,33 bez DPH
€13,60
Kód: D-X20-X60
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4 0953 OEM
€17,50 bez DPH
€21
Kód: 0953
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 5m, OS2 OEM
€36,31 bez DPH
€43,57
Kód: 502710795221214
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4 OEM
€44,62 bez DPH
€53,54
Kód: 502710698510
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4 OEM
€51,79 bez DPH
€62,15
Kód: 502710695812
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,2m, OM1 OEM
€15,13 bez DPH
€18,16
Kód: 502710338
Optický duplex kabel MM 50/125, LC/LC, LSOH, (OM3), 7m 1334 CNS Network
€18,03 bez DPH
€21,64
Kód: 1334
Optický duplex kabel MM 50/125, LC/LC, LSOH, (OM3), 3m 1332 CNS Network
€8,45 bez DPH
€10,14
Kód: 1332
Optická spojka SC single mode simplex bez příruby 3010F OEM
€1,22 bez DPH
€1,46
Kód: 3010F
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 20m OM3 OEM
€38,30 bez DPH
€45,96
Kód: 50271068163
Optická spojka LC multi mode duplex OM3 OEM
€2,18 bez DPH
€2,62
Kód: 502710930622
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 2m MM OM4 0951 OEM
€11,38 bez DPH
€13,66
Kód: 0951
TP-Link DS-P7001-04 [4-portový optický linkový terminál DeltaStream Pizza-box GPON] TP-link Kód: DS-P7001-04
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1 m - sada 12 ks PIG-09-LC-01-12 OEM Kód: PIG-09-LC-01-12
UBNT AF60-XR AF60-XR-EU Ubiquiti
€1 001,83 bez DPH
€1 202,20
Kód: AF60-XR-EU
UBNT U-Rack-6U-TL, Toolless Mini Rack Ubiquiti
€505 bez DPH
€606
Kód: U-RACK-6U-TL
UBNT UACC-CM-RJ45-MG, 10G SFP+ to 10/5/2.5GbE RJ45 Modul Ubiquiti
€105,08 bez DPH
€126,10
Kód: UACC-CM-RJ45-MG
SFP [miniGBIC] modul, 1000Base-LX, konektor LC, 1310nm SM/MM, 20km (kompatibilný s HP) XL-MGB-LXvH XtendLan Kód: XL-MGB-LXVH
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m 1132 Opticord Kód: 1132
Hore
Ďalšie produkty