Optické komponenty

Najpredávanejšie

Optický kábel XtendLan DROP FTTx, 4x 9/125 SM, G.657A, LS0H, čierna, cievka 500 m FO-DP1000-4-0,5-BAL
 
€145,60
(€121,33 bez DPH)
Kotva pre samonosné optické káble DROP FFTx G.657A 2-6 mm DROP_CLAMP LYNX CS
 
€2,74
(€2,28 bez DPH)
 
€20,38
(€16,98 bez DPH)
107 položiek celkom
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 45mm SXOS-45
€0,32 bez DPH
€0,38
Kód: SXOS-45
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
€0,32 bez DPH
€0,38
Kód: SXOS-60
Záslepka SC duplexní 70900504 Solarix
€0,63 bez DPH
€0,76
Kód: 70900504
Adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D Solarix
€1,39 bez DPH
€1,67
Kód: SXAD-SC-PC-OM3-D
Optická zásuvka LEXI-Net nemontovaná 2x SC (LC duplex), sadrokartónová FTTH-201 Lexi-NET Kód: FTTH-201
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D Solarix
€1,84 bez DPH
€2,21
Kód: SXAD-LC-PC-OM2-D
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D Solarix
€1,84 bez DPH
€2,21
Kód: SXAD-LC-PC-OM3-D
Kotva pre samonosné optické káble DROP FFTx G.657A 2-6 mm DROP_CLAMP LYNX CS
Novinka
€2,28 bez DPH
€2,74
Kód: DROP_CLAMP
UBNT Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý U-Cable-PATCH-RJ45-BK Ubiquiti
€2,73 bez DPH
€3,28
Kód: U-CABLE-PATCH-RJ45-BK
Solarix Fiber tray 24f SX-FT-D-144 70350053
€3,10 bez DPH
€3,72
Kód: 70350053
UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru Ubiquiti
€4,85 bez DPH
€5,82
Kód: UOC-0.5
UBNT UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 metry Ubiquiti
€5,21 bez DPH
€6,25
Kód: UOC-2
Patch kábel Solarix 50/125 LCupc/STupc MM OM3 1m duplexný SXPC-LC/ST-UPC-OM3-1M-D 70233113 Kód: 70233113
Bezprašné utierky KIMTECH na čistenie optických vlákien KIM-FIB Lexi-NET
€5,86 bez DPH
€7,03
Kód: KIM-FIB
UBNT Univerzální držák antény pro všechny NanoStation a LocoStation UB-AM Ubiquiti Kód: UB-AM
Gembird Kabel optický TosLink, 7,5m CC-OPT-7.5M Kód: CC-OPT-7.5M
PremiumCord Kabel Toslink M/M, OD:4mm, 5m kjtos5
€6,54 bez DPH
€7,85
Kód: KJTOS5
Fľaša izopropylalkoholu s aplikátorom LAH-IPA Lexi-NET
€6,78 bez DPH
€8,14
Kód: LAH-IPA
Gembird Kabel optický TosLink, 10m CC-OPT-10M
€7,21 bez DPH
€8,65
Kód: CC-OPT-10M
Izopropylalkohol na čistenie optiky 1 L IPA-1L Lexi-NET
€8,12 bez DPH
€9,74
Kód: IPA-1L
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km TP-link
€9,53 bez DPH
€11,44
Kód: TL-SM321A-2
TP-Link TL-SM321B-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km TP-link
€9,53 bez DPH
€11,44
Kód: TL-SM321B-2
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 10km TP-link Kód: TL-SM321B
Ochrana zvaru, tesnenie 45 mm, 2,4/1,4 mm, vystuženie drôtom 1 mm - 100 ks foss-45-24=100 LYNX CS Kód: FOSS-45-24-100
TP-Link TL-FC111B-20 10/100 SM WDM SC 20km TP-link
€10,98 bez DPH
€13,18
Kód: TL-FC111B-20
TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km SM Module TP-link
€11,35 bez DPH
€13,62
Kód: TL-SM311LS
TP-Link TL-FC111A-20 10/100 SM WDM SC 20km TP-link
€11,63 bez DPH
€13,96
Kód: TL-FC111A-20
TP-Link TL-SM311LM SFP Gb 550m MM Module TP-link
€11,67 bez DPH
€14
Kód: TL-SM311LM
Ochrana proti zváraniu, tesnenie 61mm, 2,4/1,2mm, vystuženie drôtom 1mm - 100ks foss-61-24=100 LYNX CS Kód: FOSS-61-24-100
DATACOM Označovací štítek MALÝ 30x8mm 100ks 9097 Kód: 9097
UBNT UF-SPLITTER-8, rozdeľovač UFiber 1:8 Ubiquiti
€12,87 bez DPH
€15,44
Kód: UF-SPLITTER-8
Hore
Ďalšie produkty