WIFI antény a príslušenstvo

Najpredávanejšie

Ubiquiti UACC Cable cat.5E Outdoor (305) biela UACC-Cable-C5E-Outdoor-For-305m-W
 
€183,30
(€152,75 bez DPH)
MikroTik MMCX/R-SMA(F) Pigtail MMCX/R-SMA(F), 20cm, RG316 MMCX-R-SMA(F) Datacom
 
€3,47
(€2,89 bez DPH)
TELTONIKA RMS - Systém vzdálené správy 17700220 Teltonika
 
€3,44
(€2,87 bez DPH)
W-star Pigtail MHF4 (IPEX4, MHF IV ) RSMA/F, kabel 1,13mm, 20cm, WSMHF4-RSMA W-Star
 
€4,79
(€3,99 bez DPH)
W-Star Wifi Anténa 5G360070 5 GHz všesměr, 7 dBi, RSMA, pendrek
 
€7,84
(€6,53 bez DPH)
W-Star Wifi Anténa 5G360090 5 GHz všesměr, 9 dBi, RSMA/M, pendrek
 
€8,65
(€7,21 bez DPH)
W-Star Wifi Anténa 5G360050 5 GHz všesměr, 6 dBi, RSMA/M, pendrek
 
€6,06
(€5,05 bez DPH)
W-Star Wifi Anténa WStar101 2,4GHz všesměr, 10 dBi RSMA, pendrek
 
€8,44
(€7,03 bez DPH)
W-Star Wifi Anténa WStar080, 2,4 GHz, všesměr, 8 dBi, RSMA/M pendrek
 
€8,17
(€6,81 bez DPH)
W-Star Wifi Anténa WS050rsma 2,4 GHz všesměr, 5 dBi, RSMA/M, pendrek
 
€6,86
(€5,72 bez DPH)
Stránka 1 z 6 - 203 položiek celkom
Ubiquiti UACC Cable cat.5E Outdoor (305) biela UACC-Cable-C5E-Outdoor-For-305m-W Kód: UACC-CABLE-C5E-OUTDOOR-FOR-305M-W
MikroTik MMCX/R-SMA(F) Pigtail MMCX/R-SMA(F), 20cm, RG316 MMCX-R-SMA(F) Datacom
€2,89 bez DPH
€3,47
Kód: MMCX-R-SMA-F-
TELTONIKA RMS - Systém vzdálené správy 17700220 Teltonika
€2,87 bez DPH
€3,44
Kód: 17700220
W-star Pigtail MHF4 (IPEX4, MHF IV ) RSMA/F, kabel 1,13mm, 20cm, WSMHF4-RSMA W-Star Kód: WSMHF4-RSMA
W-Star Wifi Anténa 5G360070 5 GHz všesměr, 7 dBi, RSMA, pendrek
€6,53 bez DPH
€7,84
Kód: 5G360070
W-Star Wifi Anténa 5G360090 5 GHz všesměr, 9 dBi, RSMA/M, pendrek
€7,21 bez DPH
€8,65
Kód: 5G360090
W-Star Wifi Anténa 5G360050 5 GHz všesměr, 6 dBi, RSMA/M, pendrek
€5,05 bez DPH
€6,06
Kód: 5G360050
W-Star Wifi Anténa WStar101 2,4GHz všesměr, 10 dBi RSMA, pendrek Kód: WSTAR101
W-Star Wifi Anténa WS050rsma 2,4 GHz všesměr, 5 dBi, RSMA/M, pendrek
€5,72 bez DPH
€6,86
Kód: WS050RSMA
W-Star Wifi Anténa WS020 2,4 GHz všesměr, 2 dBi, RSMA/M, pendrek
€3,48 bez DPH
€4,18
Kód: WS020
MikroTik Pigtail RF240 0,2m - RSMA male / SMA male 08-RM-SM-002
€2,47 bez DPH
€2,96
Kód: 08-RM-SM-002
Pigtail s konektorem MHF4 ( ipex4, MHF IV ) délka 40cm, otevřený WS-PIG-MHF4-open W-Star Kód: WS-PIG-MHF4-OPEN
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 1m ML-AOC10G+1 OEM
€21,14 bez DPH
€25,37
Kód: ML-AOC10G-1
Ubiquiti AP-5AC-90-HD sektorová anténa
€371,33 bez DPH
€445,60
Kód: AP-5AC-90-HD
Ubiquiti UniFi Direct Attach Cable, SFP28 25Gbps 5m UACC-DAC-SFP28-5M
€51,28 bez DPH
€61,54
Kód: UACC-DAC-SFP28-5M
Ubiquiti UniFi Direct Attach Cable, SFP28 25Gbps 3m UACC-DAC-SFP28-3M
€36,18 bez DPH
€43,42
Kód: UACC-DAC-SFP28-3M
Ubiquiti UniFi Direct Attach Cable, SFP28 25Gbps 1m UACC-DAC-SFP28-1M Kód: UACC-DAC-SFP28-1M
Ubiquiti UniFi Direct Attach Cable, SFP28 25Gbps 0,5m UACC-DAC-SFP28-05M Kód: UACC-DAC-SFP28-05M
Ubiquiti mobilní rack 6U TL (s kolečky) U-RACK-6U-TL
Tip
€279,75 bez DPH
€335,70
Kód: U-RACK-6U-TL
Ubiquiti UniFi držiak na zeď pre U6-LITE UACC-LITE-AP-AM
Tip
€16,68 bez DPH
€20,02
Kód: UACC-LITE-AP-AM
Ubiquiti POE-24-24W-WH PoE injektor 24V/1A (24W) biela
Tip
€11,39 bez DPH
€13,67
Kód: POE-24-24W-WH
Ubiquiti Fiber cable - singl mode, 6-vlákno LC/LC 100´ (30m) FC-SM-100 Kód: FC-SM-100
Ubiquiti Fiber cable - singl mode, 6-vlákno LC/LC 300´ (90m) FC-SM-300
€116,42 bez DPH
€139,70
Kód: FC-SM-300
Ubiquiti TOUGHCable RJ45 Connectors, 100-Pack TC-CON
€46,23 bez DPH
€55,48
Kód: TC-CON
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 optický modul XS+31LC10D, SM, 10km, 1/10/25G, 1310nm
€110 bez DPH
€132
Kód: XS-31LC10D
PREMIUMCORD Adaptér USB3.0 - LAN RJ45 ETHERNET 10/100/1000 MBIT + 3x USB3.0 port kuethernet7 PremiumCord Kód: KUETHERNET7
PREMIUMCORD Adaptér USB-C na Gigabit 10/100/1000Mbps + 3x USB3.0 konektor ku31ether04 PremiumCord Kód: KU31ETHER04
MaxLink anténa dipol všesměrová 5dBi 2,4GHz, RSMA 01-VS-MDB05 OEM
€4,03 bez DPH
€4,84
Kód: 01-VS-MDB05
MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m ML-DAC28+3 OEM
€17,66 bez DPH
€21,19
Kód: ML-DAC28-3
MaxLink 25G SFP28 DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m ML-DAC28+1 OEM
€13,98 bez DPH
€16,78
Kód: ML-DAC28-1
MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 7m ML-AOC10G+7 OEM
€21,88 bez DPH
€26,26
Kód: ML-AOC10G-7
Ubiquiti LBE-5AC-Gen2 - LiteBeam 5AC Generation 2 (5-pack) LBE-5AC-Gen2-5 Kód: LBE-5AC-GEN2-5
Hore
Ďalšie produkty