Ostatné príslušenstvo PP

Najpredávanejšie

DATACOM Stahovací páska (2.5x165) černá 100ks 9305
 
€2,46
(€2,05 bez DPH)
APC Rack PDU, základná, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (13) C13, IEC-320 C20 AP6020A
 
€98,05
(€81,71 bez DPH)
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver J9151A_OEM HP
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver J9151A_OEM HP
Na sklade (1 ks)
Kód: J9151A_OEM
 
€27,88
(€23,23 bez DPH)
Tester LAN WS-NF168S, hledačka UTP/STP RJ11, RJ45, BNC W-Star
 
€90,58
(€75,48 bez DPH)
Digitální USB 2,0 mikroskop kamera zoom 800x 8594164995446 W-Star
 
€37,85
(€31,54 bez DPH)
Stránka 1 z 5 - 160 položiek celkom
DATACOM Stahovací páska (2.5x165) černá 100ks 9305
€2,05 bez DPH
€2,46
Kód: 9305
APC Rack PDU, základná, 0U/1U, 100-240V/20A, 220-240V/16A, (13) C13, IEC-320 C20 AP6020A Kód: AP6020A
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver J9151A_OEM HP
€23,23 bez DPH
€27,88
Kód: J9151A_OEM
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1 MeterCusKit 470-AAVH Kód: 470-AAVH
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 0.5 Meter - Kit 470-AAVK Kód: 470-AAVK
Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3 MeterCusKit 470-AAVJ Kód: 470-AAVJ
Tester LAN WS-NF168S, hledačka UTP/STP RJ11, RJ45, BNC W-Star
€75,48 bez DPH
€90,58
Kód: WS-NF168S
Digitální USB 2,0 mikroskop kamera zoom 800x 8594164995446 W-Star Kód: 8594164995446
Plech do Racku police pro power panely 4ks 4port LX, hloubka 210mm WS-PWP-4D-LX-H210 W-Star Kód: WS-PWP-4D-LX-H210
Tester UTP WS468OG, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, oranžový WS-468OG W-Star
€9,44 bez DPH
€11,33
Kód: WS-468OG
PremiumCord Izolační páska PVC 15/10 červená zvpep03
€0,54 bez DPH
€0,65
Kód: ZVPEP03
Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km 91-010-203001B ZyXEL Kód: 91-010-203001B
DATACOM Cable Tester LED RJ 45 / RJ 11 / RJ 12 4581 Kód: 4581
Zkoušečka kabelů POE, poe tester dle 802.3at POE WS-NF-400PT W-Star
€15,43 bez DPH
€18,52
Kód: POE WS-NF-400PT
Odvíječka kabelových cívek AL50 OEM
€66,43 bez DPH
€79,72
Kód: 502710940721
CyberPower Rack PDU, prepínané a merané, 1U, 16A, (8)C13, IEC-320 C20 PDU81005 Cyber Power Systems Kód: PDU81005
Digitus telefonní kabel RJ11, černý, délka 3 metry AK-460102-030-S Kód: AK-460102-030-S
Ubiquiti UOC-1 - Unifi ODN Cable, 1 Meter
€5,66 bez DPH
€6,79
Kód: UOC-1
PremiumCord Izolační páska PVC 15/10 zelená/žlutá zvpep07
€0,65 bez DPH
€0,78
Kód: ZVPEP07
PremiumCord Izolační páska PVC 15/10 hnědá zvpep06
€0,65 bez DPH
€0,78
Kód: ZVPEP06
Tester kabelu RJ45 WSNF168V, VFL, wiremap, RJ45, RJ11 hledačka kabelů W-Star
€75,43 bez DPH
€90,52
Kód: WSNF168V
Tester kabelu RJ45 WSNF811 pro RJ45, RJ11, sonda, akustická hledačka W-Star
€37,42 bez DPH
€44,90
Kód: WSNF811
Mikrotik Napájecí adaptér 5V 3A GM-0530 OEM
€6,57 bez DPH
€7,88
Kód: GM-0530
Ubiquiti nanoHD RetroFit Mount kit, 3-pack nanoHD-RetroFit-3
€24,58 bez DPH
€29,50
Kód: NANOHD-RETROFIT-3
Tester UTP WS468WH, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, bílý WS-468WH W-Star
€9,42 bez DPH
€11,30
Kód: WS-468WH
Napájecí redukce 5,5x2,1mm samice na dva dráty, balun 8594164994739 W-Star
€1,88 bez DPH
€2,26
Kód: 8594164994739
MaxLink 10G SFP+ optický HP modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, HP kompatibilní ML-S+31D-10-HP OEM Kód: ML-S-31D-10-HP
Optický FTTH box OEM
€1,58 bez DPH
€1,90
Kód: 5027157352
Kabelová průchodka PG 13,5mm OEM
€0,30 bez DPH
€0,36
Kód: 502710932712
PremiumCord Izolační páska PVC 15/10 žlutá zvpep05
€0,65 bez DPH
€0,78
Kód: ZVPEP05
PremiumCord Izolační páska PVC 15/10 modrá zvpep04
€0,65 bez DPH
€0,78
Kód: ZVPEP04
Hore
Ďalšie produkty