Ostatné príslušenstvo PP

Najpredávanejšie

W-Star Redukce USB/RJ45, 1,5m, console cable RS232, CCRJ45RS232
 
€14,92
(€12,43 bez DPH)
W-Star Digitální mikroskop WSAN104, 1000x, přísvit stojan černá Android, Win, Mac
 
€28,57
(€23,81 bez DPH)
W-Star Digitální mikroskop DM800xHard, 800x, přísvit, stojan, černá, W10 USB DM800Hard
 
€53,38
(€44,48 bez DPH)
Konektor F spojka (F samice - IEC samice) pro koaxiální kabel - 10ks KF14 -- 10ks OEM
 
€5,46
(€4,55 bez DPH)
TP-Link MCRP100 záložní zdroj pro TL-MC1400_V2 TP-link
 
€95,14
(€79,28 bez DPH)
Ubiquiti UFiber UACC-OM-SM-1G-S-20 SFP 1G Bidirectional modul SM (20pack)
 
€229,90
(€191,58 bez DPH)
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Customer Kit 407-BBOS
 
€84,41
(€70,34 bez DPH)
Stránka 1 z 8 - 287 položiek celkom
W-Star Redukce USB/RJ45, 1,5m, console cable RS232, CCRJ45RS232
€12,43 bez DPH
€14,92
Kód: CCRJ45RS232
W-Star Digitální mikroskop WIFI MW1000S, HD 1000x, přísvit stojan černá iOS Win, Inskam
Novinka
Kód: MW1000S
W-Star Digitální mikroskop WSAN104, 1000x, přísvit stojan černá Android, Win, Mac
Novinka
Kód: WSAN104
W-Star Digitální mikroskop DM800xHard, 800x, přísvit, stojan, černá, W10 USB DM800Hard
Novinka
Kód: DM800HARD
Konektor F spojka (F samice - IEC samice) pro koaxiální kabel - 10ks KF14 -- 10ks OEM Kód: KF14 -- 10KS
APC Easy PDU, Basic, Zero U, 11kW, 230V, (36) C13 a (6) C19, IEC 309 16A 3P+N+PE (2 m) (3PH) EPDU1216B Kód: EPDU1216B
TP-Link MCRP100 záložní zdroj pro TL-MC1400_V2 TP-link Kód: MCRP100
Ubiquiti UFiber UACC-OM-SM-1G-S-20 SFP 1G Bidirectional modul SM (20pack) Kód: UACC-OM-SM-1G-S-20
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Customer Kit 407-BBOS
€70,34 bez DPH
€84,41
Kód: 407-BBOS
Tripplite Pojízdný vozík pro televizor nebo monitor, 32''…70'' DMCS3270XP Eaton
€556,08 bez DPH
€667,30
Kód: DMCS3270XP
Netgear 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE AXC761-10000S NetGear
€45,83 bez DPH
€55
Kód: AXC761-10000S
TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m TP-link
€19,53 bez DPH
€23,44
Kód: TL-SM5110-SR
TP-Link TL-SM5110-LR Optický modul, SM, SFP+, 10G, 2x LC, 10km TL-SM5110-LR_OLD TP-link Kód: TL-SM5110-LR_OLD
TP-Link TL-SM5110-SR Optický modul, MM, SFP+, 10G, 2x LC, 300m TL-SM5110-SR_OLD TP-link Kód: TL-SM5110-SR_OLD
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex TL-SM321A_OLD TP-link Kód: TL-SM321A_OLD
TP-Link 1G SFP optický modul SM311LM, MM, 850nm, 2x LC konektor, 550m TL-SM311LM_OLD TP-link Kód: TL-SM311LM_OLD
W-Star Redukce USBC/RJ45, 1,5m, console cable RS232, UC-RJ45RS232
€14,11 bez DPH
€16,93
Kód: UC-RJ45RS232
W-Star Endoskopická kamera LEP100-5 sonda 8mm, 1080P HD LCD 2,4'' kabel 5m polotvrdý Kód: LEP100-5
W-Star Endoskopická kamera LEP100-10 sonda 8mm, 1080P HD LCD 2,4'' kabel 10m polotvrdý Kód: LEP100-10
ATEN 4-portový KVM prepínač PS/2+USB, káble (2x1.2m, 2x1.8m) CS-84U
€96,17 bez DPH
€115,40
Kód: CS-84U
TP-Link TL-SM311LS SFP Gb 20km Single-Mode Module TP-link
€14,73 bez DPH
€17,68
Kód: SM311LS
TP-Link MC1400 14-Slot Rackmount Chassis TP-link
€164,92 bez DPH
€197,90
Kód: MC1400
Tripplite Držák pro televizory a monitory 37''…80'', kloubové rameno, venkovní DWM3780XOUT Eaton Kód: DWM3780XOUT
W-Star UTP tester RJ45,RJ11,plast. hrot, dohl. vodičů WS-828 Kód: WS-828
Ubiquiti UFiber UACC-OM-MM-10G-D SFP+ 10G modul MM (2pack)
€32,07 bez DPH
€38,48
Kód: UACC-OM-MM-10G-D
Ubiquiti UACC-Rack-Panel-Patch-Blank-24 - 24-port neosazený Patch Panel
€28,17 bez DPH
€33,80
Kód: UACC-RACK-PANEL-PATCH-BLANK-24
Ubiquiti UACC-Rack-Panel-Vented-1U - Rack Mount OCD Panel - 1U zaslepovací panel, větrání Kód: UACC-RACK-PANEL-VENTED-1U
Zyxel Accessory, GS1920-8HPv2, Long Bracket for 19" rackmount ACCESSORY-ZZSW01F ZyXEL Kód: ACCESSORY-ZZSW01F
W-Star Digitální mikroskop DM1000H2, 1000x, FHD, přísvit W10, stativ, černá, USB Kód: DM1000H2
ATEN 2-portový HDMI KVM USB2.0 mini, audio, 1.2m káble, DO CS-692
€62,83 bez DPH
€75,40
Kód: CS-692
W-star Endoskopická kamera USB UCAM5x2 sonda 5,5mm 2m HD měkký kabel konektor 3V1 USBC W-Star Kód: UCAM5X2
Hore
Ďalšie produkty