2-Power SSD 512GB 2.5" SATA III 6Gbps 7mm (Read 500MB/s, Write500MB/s) 3 YEARS WARANTY SSD2043B
Značka: 2-POWER
2-Power SSD 512GB 2.5" SATA III 6Gbps 7mm (Read 500MB/s, Write500MB/s) 3 YEARS WARANTY SSD2043B
Značka: 2-POWER
Záruka 3 roky
Typ úložného zařízení SSD , Solid state drive
Rozhraní SATA
Vaha 54 g
Rozmery 100 mm x 70 mm x 7 mm
Tvar Obdélníkový tvar
Kapacita skladování 512.0 GB
Porty pro nabíječku baterie 0
Výrobce Toto je originalní výrobek 2-Power
Typ úložného zařízení SSD , Solid state drive
Rozhraní SATA
Vaha 54 g
Rozmery 100 mm x 70 mm x 7 mm
Tvar Obdélníkový tvar
Kapacita skladování 512.0 GB
Porty pro nabíječku baterie 0
Výrobce Toto je originalní výrobek 2-Power
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5055190173848 |
| Rozhranie (pevné disky): | SATA III |
| Rozmer (pevné disky): | 2,5" |
| Typ (pevné disky): | SSD |
| Prevedenie (pevné disky): | Interní |
| Kapacita (pevné disky): | 512 GB |
| Výrobca (pevné disky): | 2-Power |
| GPSR: | PSA Parts BV;Bovendijk 216,3045 PD,Rotterdam,Holandsko;enquiry@psaparts.com |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
AXAGON EEM2-GTS2, 10Gbps USB-C - M.2 NVMe & SATA SSD kovový THIN box, bezskrutkový Axagon
Na sklade
(3 ks)
€21,48 bez DPH
€26,42
DIGITUS 2,5" SATA pouzdro pro M.2 nebo mSATA HDD DA-71118 Digitus
Na sklade
(5 ks)
€9,33 bez DPH
€11,48
AXAGON EEM2-UB2 USB-C 10Gbps - M.2 NVMe SSD ARROW box, čierny Axagon
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Na sklade
(9 ks)
€15,76 bez DPH
€19,38
AXAGON EEM2-20GD, USB-C 20Gbps externý box pre dva M.2 NVMe SSD s funkciou klonovania Axagon
Na sklade
(2 ks)
€86,02 bez DPH
€105,80
Fractal Design Adjust Pre Hub FD-A-APH1-001
Na sklade
(14 ks)
€37,45 bez DPH
€46,06
Podobné produkty
PATRIOT P210/256 GB/SSD/2.5''/SATA/3R P210S256G25 Patriot
Na sklade
(20 ks)
€46,89 bez DPH
€57,67
SSD 2,5'' 1TB WD Blue SA510 WDS100T5B0A-00LMP0 SanDisk
Na sklade
(20 ks)
€232,11 bez DPH
€285,50
TRANSCEND SSD225S 250GB SSD disk 2.5'' SATA III 6Gb/s, 3D TLC, Aluminium casing, 500MB/s R, 330MB/s W, stříbrný TS250GSSD225S Transcend
Na sklade
(2 ks)
€69,48 bez DPH
€85,46
TRANSCEND SSD230S 512GB SSD disk 2.5'' SATA III, 3D TLC, Aluminium casing, 560MB/s R, 500MB/s W, stříbrný TS512GSSD230S Transcend
Na sklade
(2 ks)
€138,70 bez DPH
€170,60
PATRIOT P220/128GB/SSD/2.5''/SATA/3R P220S128G25 Patriot
Na sklade
(20 ks)
€38,58 bez DPH
€47,45
