55'' iiyama TE5513A-B2AG: IPS, 4K, 40P, EDLÁ
Iiyama ProLite TE5513A-B2AG Typ obrazovky: ,IPS Dotyková obrazovka: ,Ano Úhlopříčka [palce]: ,54,6 Rozlišení: ,3 840 x 2 160 Rozteč bodu [mm]: ,0.3115 Obnovovací frekvence [Hz]: ,60 Poměr stran: ,16:9 Povrch displeje: ,Anti-reflexní Jas [cd/m2]: ,500 Kontrast: ,1 200:1 Odezva [ms]: ,8 Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178 Počet barev: ,1,07 B Reproduktory: ,2x 20W Integrovaný software: ,iiWare 21E Hardware: ,SOC: RK3576 Octa-core A72*4 + A53*4, GPU: Mali G52 MC3, RAM: 8 GB, ROM: 128 GB Konektory: , *2x HDMI 2.0 *1x DisplayPort 1.2 *2x USB-C ((DP-Alt, Data, Touch) přední 100W PD, boční 65W PD) *1x Mini Jack *1x RS-232c (DSUB 9pin) *2x RJ45 *1x S/PDIF *1x OPS slot *2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit, boční strana), ,1x USB 2.0 (480Mbps, přední strana), 1x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit, přední strana) Napájení: ,Integrované Spotřeba [W]: ,126 Stand By režim [W]: ,0,5 Třída energetické náročnosti: ,G Montáž na zeď: ,VESA 400x400mm Orientace: Horizontální Barva: ,Černá Rozměry (ŠxVxH mm): ,1267 x 765.5 x 117.5 , Hmotnost [kg]: ,28,7 Obsah balení: , *Napájecí kabel *USB kabel *HDMI kabel *4x Touch pen *Nástěnný držák, držák na kameru *Dálkové ovládání Záruka: ,5 Let Stránky výrobce: ,https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-te5513a-b2ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dotykové monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| EAN: | 4948570125722 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | Matný, LCD IPS/PLS/WVA |
| Doba odozvy (ms): | 5 - 10 ms |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Farba: | Čierna |
| ? FreeSync: | Nie |
| ? G-Sync: | Nie |
| Integrovaná webkamera: | Nie |
| ? Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Obrazovka - pomer strán: | Širokoúhlý - 16:9 |
| ? Pivot: | Nie |
| ? Prehnutý monitor: | Nie |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj (W): | Interný |
| Konektor USB: | Áno |
| Rozteč bodov (mm): | 0.3115 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1267 x 765.5 x 117.5 |
| Montáž na stenu: | Áno |
| Reproduktory: | Áno |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Nie |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 54,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 28,7 |
| Konektor USB-C: | Áno |
| DVB-T: | Nie |
| DVB-T2: | Nie |
| DVB-T2/ HEVC: | Nie |
| DVB-S: | Nie |
| DVB-S2: | Nie |
| DVB-C: | Nie |
| DVB-C2: | Nie |
| Celkový výkon repro (W): | 40 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Áno |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 126 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.




