64GB Lexar® High-Performance 633x microSDXC™ UHS-I, up to 100MB/s read 45MB/s write C10 A1 V30 U3, Global LMS0633064G-BNNNG
Lexar microSDXC 633x UHS-I/A1/U3/10 R95/no adap (V30) 64GB LMS0633064G-BNNNG
Technológia pamäťovej karty:Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC); Kapacita (v GB):64
Technológia pamäťovej karty:Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC); Kapacita (v GB):64
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 843367128891 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 64 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC) |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 95 |
| Rýchlosť zápisu min. (MB/s): | 45 |
| UHS: | UHS-I |
| Video Class: | V30 |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
