65'' D- LED Philips 65BDL6017P-UHD, 800cd, MP, 24/7
Vysoký výkon pro náročnější podmínky Dosáhněte vynikajících výsledků v náročných prostředích díky robustní řadě displejů Philips Signage 6000 pro nepřetržité použití. Díky vyššímu jasu až 800 nitů a možnosti přidat vzdálenou správu Philips Wave jsou ideální pro kuchyně, dopravní uzly a další podobná prostředí. *Bezpečné ovládání kdekoli a kdykoli: Možnost přidání vzdálené správy zařízení Philips Wave *Připravené na náročné prostředí: S robustním kovovým krytem, ochranným povrchem a krytím IP5X *Možnost přidání modulu CRD52: Lepší propojení displeje se systémem Android 14 *Nepřetržitý provoz: Nepřetržité zobrazení obsahu *Vyšší jas displeje: 800 cd/m2 – lepší viditelnost za jasného světla Typ obrazovky: ADS Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 64.5 Rozlišení: 3840 x 2160 Rozteč bodu [mm]: 0.372 x 0.372 Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz Poměr stran: 16:9 Povrch displeje: 25 % Haze Jas [cd/m2]: 800 cd/m2 Kontrast: 1200:1 Odezva [ms]: 8 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178° Počet barev: 1.07 miliardy Reproduktory: 2 x 10 W RMS Konektory: *Audio výstup: 3.5 mm jack *Video vstup: DisplayPort 1.2 (x 1), DVI-I (x 1), HDMI 2.0 (x 3) *Audio vstup: 3.5 mm jack *Ostatní připojení: USB 2.0 (x 2), OPS, Termální senzor *Video výstup: DisplayPort 1.2 (x 1), HDMI 2.0 (x 1) *Externí ovládání: IR (in/out) 3.5 mm jack, RJ45, RS232C (in/out) 2.5 mm jack, Ambient Light Sensor Napájení: 100 ~ 240 VAC, 50 ~ 60 Hz Spotřeba [W]: 128 W (typicky), 210 W (max) Stand By režim [W]: <0.5 W Třída energetické náročnosti: G Montáž na zeď: 400 x 400 mm, M6 Orientace: Landscape (24/7), Portrait (24/7) Barva: černá Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1462.3 x 837.3 x 89.9 (v místě úchytu) / 69.0 (v místě montáže) Hmotnost [kg]: 27.8 Obsah balení: *Kryt spínače AC, Logo Philips (1x), Napájecí kabel (x 3), Stručný návod (1x), Dálkový ovladač a baterie AAA, Kabel RS232 (3 m) (x1), Kabel pro uzavřený cyklus RS232 (x 1), Kryt USB (x 1) Podstavec: BM05922 (volitelný) Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interaktívne systémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| EAN: | 8721038101218 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| ? FreeSync: | Nie |
| ? G-Sync: | Nie |
| Integrovaná webkamera: | Nie |
| ? Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Obrazovka - pomer strán: | Širokoúhlý - 16:9 |
| ? Pivot: | Áno |
| Konektor USB: | Áno |
| Rozteč bodov (mm): | 0,372 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1462,3 x 837,3 x 89,9 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Reproduktory: | Áno |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | Polomatný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Áno |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 64,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 27,8 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Senzor okolitého svetla: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 128 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Philips |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 800 |
| Flicker Free: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



