Acer Aspire C24B-GCZN_LUBR35400U ALL-IN-ONE 23,8" IPS LED FHD/ R3 5400U /8GB/512GB SSD/ ESHELL DQ.BXGEC.001
Aspire C24B-GCZN_LUBR35400U_65W - ESHELL - Ryzen 3 5400U - 512 GB M.2 SSD - 8 GB DDR4 + 2nd free slot - USB kybd & mouse - wifi 6E - BT 5.2 - ultra slim 23,8" Full HD LED display (1920x1080) IPS anit-glare 100Hz - repro - 2M webcam w shutter - HDMI out + DP out, 1xUSB-C + 5xUSB, Acer blue light shield, Acer Flickerless
Aspire C24B-GCZN
Operating system UEFI Shell
CPU and chipset
AMD Ryzen™ 3 5400U Processor (4-core/8-thread, 10MB cache, up to 4.0 GHz max boost) with AMD Radeon™ Graphics
Memory 8 GB DDR4 3200 MT/S soDIMM
Storage 512 GB M.2 2280 PCI-e SSD
Display
• Touch support: N
• Size (Inches): 23.8
• Display max resolution: 1920*1080
• Backlight: LED
• Brightness (cd/m2): 250nits
• Aspect ratio: 16:9
Audio Built-in stereo speakers
Webcam
Video conferencing
Integrated 2.0 MP Full HD high-sense webcam with stereo microphones
Communication WLAN
"The wireless frequency bands vary across different countries. Actual
performance may differ based on national frequency regulations and legal
requirements."
Input and output
Front/Side I/O connectors
• Card reader: N
• Audio jack(s): 1
• USB 2.0 Type A port(s): 1
• USB 2.0 Type C port(s): 1
Rear I/O connectors
• HDMI port(s) Port 1
HDMI-out 1.4b
• DisplayPort (DP) ports: 1
• LAN port(s): 1
• Audio jack(s): 2
• USB 2.0 Type A port(s): 2
• USB 3.2 Gen2 10Gbps Type A port(s): 2
Expansion slot(s)
• M.2 slot (for SSD): 1
• M.2 slot (for WLAN): 1
Dimensions and Dimensions weight
• 540.40 (W) x 163.22 (D) x 415.51 (H) mm (21.28 x 6.43 x 16.36 inches)
Hinge
Panel Tiltable from -5° to 20°
Power supply Adapter and adapter 120 W AC Adapter
System compliance
ENERGY STAR®
Certification
CE
FCC
CB
Aspire C24B-GCZN
Operating system UEFI Shell
CPU and chipset
AMD Ryzen™ 3 5400U Processor (4-core/8-thread, 10MB cache, up to 4.0 GHz max boost) with AMD Radeon™ Graphics
Memory 8 GB DDR4 3200 MT/S soDIMM
Storage 512 GB M.2 2280 PCI-e SSD
Display
• Touch support: N
• Size (Inches): 23.8
• Display max resolution: 1920*1080
• Backlight: LED
• Brightness (cd/m2): 250nits
• Aspect ratio: 16:9
Audio Built-in stereo speakers
Webcam
Video conferencing
Integrated 2.0 MP Full HD high-sense webcam with stereo microphones
Communication WLAN
"The wireless frequency bands vary across different countries. Actual
performance may differ based on national frequency regulations and legal
requirements."
Input and output
Front/Side I/O connectors
• Card reader: N
• Audio jack(s): 1
• USB 2.0 Type A port(s): 1
• USB 2.0 Type C port(s): 1
Rear I/O connectors
• HDMI port(s) Port 1
HDMI-out 1.4b
• DisplayPort (DP) ports: 1
• LAN port(s): 1
• Audio jack(s): 2
• USB 2.0 Type A port(s): 2
• USB 3.2 Gen2 10Gbps Type A port(s): 2
Expansion slot(s)
• M.2 slot (for SSD): 1
• M.2 slot (for WLAN): 1
Dimensions and Dimensions weight
• 540.40 (W) x 163.22 (D) x 415.51 (H) mm (21.28 x 6.43 x 16.36 inches)
Hinge
Panel Tiltable from -5° to 20°
Power supply Adapter and adapter 120 W AC Adapter
System compliance
ENERGY STAR®
Certification
CE
FCC
CB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - All in One |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Procesor (PC): | AMD Ryzen 3 |
| Podpora VESA (monitory, TV): | Ne |
| Veľkosť pamäte (PC): | 8 GB |
| Typ disku (PC): | SSD |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Grafická karta (PC): | Integrovaná |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Operačný systém (PC): | Linux/Linpus/Eshell |
| Typ povrchu displeja (All-in-One): | Matný |
| Veľkosť HDD (PC): | 512 GB SSD |
| Uhlopriečka displeja (All-in-One): | 23-24" |
| Záruka firma/fyz.osoba (PC): | 1 rok/2 roky Carry-in |
| Optická mechanika (PC): | Ne |
| Rozlíšenie (All-in-One): | 1920x1080 (Full HD) |
| Čítačka pam.kariet (PC): | Ne |
| Výrobca (PC): | Acer |
| Prevedenie (PC): | All-in-One |
| Počet voľných pamäťových slotov (PC): | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
