Acer Aspire Go 15/AG15-42P-R7KD/R5-7430U/15,6''/FHD/16GB/512GB/RX Vega 7/W11H/Silver/2R NX.J7WEC.00Q
ACER NTB Aspire Go 15 (AG15-42P-R7KD),R5 7430U,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,Radeon,W11H,Silver NX.J7WEC.00Q Acer
Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:AMD Radeon; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK; Povrchová úprava displeja:Matný
Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:AMD Radeon; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK; Povrchová úprava displeja:Matný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.75 kg |
| EAN: | 4711474813015 |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) 16:9 |
| Grafická karta: | AMD Radeon |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - počet jadier: | 6 |
| Procesor - typ: | AMD R5 |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Výkon CPU PassMark: | 15606 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.3 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.3 |
| TDP: | 15 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.6 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
