Acer Aspire Go 16/AG16-71P-719Y/7-150U/16''/WUXGA/32GB/1TB/Intel int/W11H/Silver/2R NX.JTGEC.004
Acer Aspire Go 16 (AG16-71P-719Y) * klávesa Copilot (AI) * AcerSense App Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core 7 150U (10 jader - 2P + 8E, 12 vláken, P-core 1,8/5,4 GHz, E-core 1,2/4,0 GHz, 12 MB cache) Paměť: 2x 16GB DDR5 Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) 16:10 anfireflexní IPS, 300 nitů, 120Hz Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics Polohovací zařízení: Precision Touchpad Čtečka otisku prstů: ne Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem Webkamera: FHD USB TNR Audio: 2x reproduktor, 2x mikrofon Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN (Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0) Porty USB: * 2x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V, 3 A/DC-in 20 V, 65 W * 2x USB 3.2 Gen 1 Další porty: * 1x HDMI 2.1 * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) * 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 53Wh Li-ion Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50% TCO9.0 Barva: Pure Silver Rozměry: 357,4x253,9x17,9mm Hmotnost: 1,65kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| EAN: | 4711474813039 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Aspire Go 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,65 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 10 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,8 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výška (mm): | 253,9 |
| Šírka (mm): | 357,4 |
| Hĺbka (mm): | 17,9 |
| Presný model CPU: | 7-150U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
