Acer Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C7N7) Intel N150/8GB/128GB UFS/14" WUXGA IPS Touch/Win11 Home/stříbrná NX.JFLEC.003
Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C7N7) - Windows 11 Home - Intel® processor N150 - 8 GB LPDDR5 Memory On Board + N/A - UFS 128GB + N/A - 14" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Glare Touch with Acer Active Pen (Wacom AES 2.0) support (NO pen in package) - Intel® Graphics - Wifi 6 802.11ax MU-MIMO + BT 5.1 - HD USB TNR Camera with 2Mic. - 2x USB Type-C™ port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 19 V; 45 W - 2x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Acer Sense App - Copilot Key - 53Wh Li-ion battery - 65W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0 - Pure Silver (Convertible laptop)
NO pen in package
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Intel® processor N150
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 35,6 cm (14")
Typ obrazovky LCD
Technologie obrazovky displeje
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ano
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 60 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 8 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5
Úložiště
Celková kapacita jednotky UFS 128GB
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet
Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth
Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení
TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ne
Vlastnosti touchpadu
Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 14,50 Hodin
Energie baterie 53 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 22,30 mm
Šířka 319,8 mm
Hloubka 227,9 mm
Hmotnost (přibližná) 1,54 kg
Barva výrobku
Stříbrná
NO pen in package
Operační systém Windows 11 Home
Procesor
Výrobce procesoru Intel®
Intel® processor N150
Zobrazení a grafika
Výrobce grafického řadiče Intel®
Dostupnost grafické paměti Sdílená
Velikost obrazovky 35,6 cm (14")
Typ obrazovky LCD
Technologie obrazovky displeje
Technologie In-plane Switching (IPS)
Dotyková obrazovka Ano
Rozlišení obrazovky 1920 x 1200
Standardní obnovovací frekvence 60 Hz
Poměr stran 16:10
Paměť
Celková instalovaná systémová paměť 8 GB
Technologie systémové paměti LPDDR5
Úložiště
Celková kapacita jednotky UFS 128GB
Síť a komunikace
Standard bezdrátové sítě LAN IEEE 802.11ax
Technologie Ethernet
Gigabit Ethernet
Standard Bluetooth
Bluetooth 5.1 nebo vyšší
Integrovaná zařízení
Mikrofon Ano
Čtečka otisků prstů Ne
Počet reproduktorů 2
Rozhraní/porty
HDMI Ano
Počet HDMI výstupů 1
Počet portů USB 3.2 Gen 1 typu A 2
Počet portů USB 3.2 Gen 2 typu C 2
Celkový počet portů USB 4
Síť (RJ-45) Ne
Vstupní zařízení
Typ polohovacího zařízení
TouchPad
Klávesnice Ano
Podsvícení klávesnice Ne
Vlastnosti touchpadu
Certifikace Microsoft Precision Touchpad
Funkce klávesnice
Tlačítko AcerSense
Indikátor Caps Lock
Indikátor ztlumení mikrofonu
Tlačítko Copilot Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie Lithium-iontový (Li-Ion)
Max. doba chodu na baterii 14,50 Hodin
Energie baterie 53 Wh
Popis napájení
Maximální výkon zdroje napájení 65 W
Fyzické charakteristiky
Výška 22,30 mm
Šířka 319,8 mm
Hloubka 227,9 mm
Hmotnost (přibližná) 1,54 kg
Barva výrobku
Stříbrná
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.81 kg |
| EAN: | 4711474842268 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Klávesnica - numerická: | Nie |
| Klávesnica - podsvietená: | Nie |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Výrobca (NTB): | Acer |
| Veľkosť HDD (NTB): | 250 GB a menší |
| Provedení (NTB): | Konvertibilní |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 1 |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Nie |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Typ disku (NTB): | UFS |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel N150 |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 8 GB |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
