Acer Nitro V 16S/ANV16S-71-9375/9-270H/16''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R NH.QXDEC.001
Acer Nitro V 16S ANV16S-71-9375 Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor: ,Intel® Core™ 9 processor 270H Paměť: ,2x 16GB DDR5 Pevný disk: ,1TB PCIe NVMe SSD PM4, N (M.2) Displej: ,16'' WQXGA 2560x1600 16:10 IPS Anti-Glare 180Hz sRGB 100% 400nits Support DDS Grafická karta: ,NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 8G-GDDR7 (4C*512*8*4) 28Gbps MUX Switch Audio: ,2 reproduktory Web kamera: ,HD TNR Kamera Polohovací zařízení: ,TouchPad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstů: ,Ne Čtečka čipových karet: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ano, microSD Optická mechanika: ,Ne Síť: ,Ano Bezdrátová komunikace: ,Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1650i + BT 5.2 Porty USB: , *1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V, 3 A / DC-in port 20 V, 90 W *2x USB 3.2 Gen2 * 1x USB 3.2 Gen1 Další porty: , *HDMI 2.1 *RJ-45 Baterie: ,76Wh Li-Ion Napájení: ,135W Barva: ,Černá Rozměry (ŠxHxV): 357,7 x 264 x 19,95mm Hmotnost: ,2,10kg Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.42 kg |
| EAN: | 4711474690685 |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | nVidia |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 3 |
| Počet USB Typ C: | 1 |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | Acer Nitro V 16S |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,10 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 180 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 135 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výška (mm): | 19,95 |
| Šírka (mm): | 357,7 |
| Hĺbka (mm): | 264 |
| Presný model CPU: | 9-270H |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 76 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
