ACER NTB Aspire Go 17 (AG17-31P-3040),Core 3 N355,17.3"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,Linux,Gray NX.J8ZEC.004 Acer
ACER NTB Aspire Go 17 (AG17-31P-3040),Core 3 N355,17.3"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,Linux,Gray NX.J8ZEC.004 Acer
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 4711721026489 |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) 16:9 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Operačný systém: | Linux |
| Procesor - počet jadier: | 8 |
| Procesor - typ: | Intel Core 3 |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Výkon CPU PassMark: | 10305 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 3.9 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 0.1 |
| TDP: | 15 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 17.3 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
