ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7),N150,14"WUXGA,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver NX.J3UEC.001 Acer
ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7),N150,14"WUXGA,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver NX.J3UEC.001 Acer
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel® N100; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Web kamera
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel® N100; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Web kamera
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.53 kg |
| EAN: | 4711474276025 |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Procesor - typ: | Intel® N100 |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
