ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver NX.JRHEC.005 Acer
ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver NX.JRHEC.005 Acer
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Google Chrome OS; Typ procesora:MediaTek; Rozlíšenie:1920x1200; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:UFS; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Web kamera; Hmotnosť notebooku:Nižšia ako 1.5 kg
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Google Chrome OS; Typ procesora:MediaTek; Rozlíšenie:1920x1200; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:UFS; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Web kamera; Hmotnosť notebooku:Nižšia ako 1.5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chromebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| EAN: | 4711721025574 |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Hmotnosť notebooku: | nižšia ako 1.5 kg |
| Operačný systém: | Chrome OS |
| Procesor - typ: | MediaTek |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 12 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 14 |
| Disk - typ: | UFS |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
