ACER NTB Nitro V 15 (ANV15-41-R7DV),Ryzen 5 6600H,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 3050,W11H,Black NH.QPFEC.00P Acer
ACER NTB Nitro V 15 (ANV15-41-R7DV),Ryzen 5 6600H,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 3050,W11H,Black NH.QPFEC.00P Acer
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:NVIDIA RTX 3050; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:NVIDIA RTX 3050; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Formát obrazovky:16:9; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.26 kg |
| EAN: | 4711474958907 |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) 16:9 |
| Grafická karta: | nVidia RTX |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 165 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:9 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Procesor - typ: | AMD R5 |
| Spôsob použitia: | Herné |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 6 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 15.6 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
