ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I51-97NM),Ultra 9 386H,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,Linux,Black NH.U3VEC.006 Acer
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I51-97NM),Ultra 9 386H,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,Linux,Black NH.U3VEC.006 Acer
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Linux; Typ procesora:Intel Core Ultra 9; Grafický čip:NVIDIA RTX 5060; Rozlíšenie:2560x1600; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 2, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Linux; Typ procesora:Intel Core Ultra 9; Grafický čip:NVIDIA RTX 5060; Rozlíšenie:2560x1600; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 2, LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.22 kg |
| EAN: | 4711721054741 |
| Displej - povrchová úprava: | Matný |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 (WQXGA) 8:5 |
| Grafická karta: | NVIDIA RTX 5060 |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Klávesnica - lokalizácia: | SK, CZ |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 165 |
| Obrazovka - pomer strán: | 16:10 |
| Operačný systém: | Linux |
| Procesor - typ: | Intel Core Ultra 9 |
| Spôsob použitia: | Herné |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ panelu: | LCD IPS |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 8 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Uhlopriečka displeja ("): | 16 |
| Disk - typ: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1024 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, USB 3.2 Gen 2, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | RGB podsvícená klávesnice, Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
