Acer Swift Go 16 AI (SFG16-I71-75VK) Ultra 7 355/16GB/512GB SSD/16"WUXGA OLED/Win11 Home Copilot+ PC/šedá NX.JWNEC.003
Acer Swift Go 16 AI (SFG16-I71-75VK) - Copilot+ PC - Windows 11 Home - Intel® Core™ Ultra 7 processor 355 - NPU Intel® AI Boost up to 49 TOPS - 16 GB LPDDR5X Memory On Board + N/A - 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N/A - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 OLED Glare DCI-P3 95% 300nits Support TÜV Low blue/Eyesafe - Intel® Graphics - Wifi 7 802.11be 2x2 MIMO ICPS + BT 5.4 - 5MP (2880x1800) IR TNR Camera with 2Mic.with camera shutter - Backlight KB - 2x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / Thunderbolt™ 4 / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 9 / 12 / 15 / 20 V; 100 W - 1x USB 3.2 Gen2 - 1x USB 3.2 Gen1 - HDMI 2.1 - Corning® Gorilla® Glass touchpad - Copilot Key (AI) - Acer Sense App - 71Wh Li-ion battery - NO Adapter (use 100W USB Type-C AC Adapter) - Titanium Gray Aluminium LCD + bottom cover + Mg-Al KB cover - 1,36 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.76 kg |
| EAN: | 4711474998453 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 355 |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Nie |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Výrobca (NTB): | Acer |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Replikátor portov (NTB): | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
