Acer Swift Go 16/SFG16-71-5543/i5-13420H/16''/3200x2000/16GB/512GB/Intel int/W11H/Black/2R NX.KVZEC.006
Acer Swift Go 16 ,SFG16-71-5543 Operační systém: ,Windows 11 Home Procesor: ,Intel® Core™ i5-13420H Paměť: ,16GB LPDDR5 On Board Počet slotů (celkem/volných): ,- Pevný disk: ,512GB PCIe NVMe SSD PM4, N (M.2) Displej: ,16'' WQXGA+ 3200x2000 16:10 OLED 120Hz Glare 0.2ms DCI-P3 100%/Adobe100% 1000000:1 400nits Support HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe Grafická karta: ,Intel® UHD Graphics (blank) Audio: ,2 reproduktory Web kamera: ,Ano Polohovací zařízení: ,TouchPad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstů: ,Ano Čtečka čipových karet: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ano, microSD Optická mechanika: ,Ne Síť: ,Ne Bezdrátová komunikace: ,WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2 Porty USB: , *2x USB Type-C™ port supporting: USB4® 40Gbps / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt™ 4 / USB charging 5 V, 3 A / DC-in port 20 V, 100 W *2x USB 3.2 Gen1 , Další porty: , *HDMI 2.1 Baterie: ,65Wh Li-ion Napájení: ,100W USB Type-C Barva: ,Černá Rozměry (ŠxHxV): 356 x 14,90 x 242,6mm Hmotnost: ,1,60kg Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.76 kg |
| EAN: | 4711474292087 |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Acer Swift Go 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,60 |
| Farba: | Černá |
| Displej - rozlíšenie: | 3200x2000 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Typ pamäte: | LPDDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1440p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výška (mm): | 14,90 |
| Šírka (mm): | 356 |
| Hĺbka (mm): | 242,6 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | i5-13420H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 65 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
