Acer TravelMate P2 (TMP216-51-G2-TCO-301K) Core 3 100U/8GB/512GB SSD/16" WUXGA IPS/Win11 Pro EDU/šedá NX.B9GEC.004
Acer TravelMate P2 (TMP216-51-G2-TCO-301K) Digitální učební pomůcka. Navrženo pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí. Model určen pro žáky, učitele a školy. Model: Acer TravelMate P2 (TMP216-51-G2-TCO-301K) Operační systém: Windows 11 Pro Education Procesor: Intel Core 3 100U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,7 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache) Paměť: 8 GB DDR5 Memory + N Počet slotů (celkem/volných): 2/1 Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (HDD upgrade kit) Rozšiřující sloty pevného disku: HDD upgrade kit Optická mechanika: ne Displej: 16'' WUXGA 1920x1200 IPS Anti-Glare Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU Polohovací zařízení: TouchPad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ano Web kamera: HD TNR Čtečka otisku prstů: ano Síť: Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: WiFi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.3 USB: *2x USB 3.2 Gen1 *2x USB Type-C port supporting: USB4 40 Gbps / Display port over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V, 3 A / DC-in port 20 V, 65 W with USB Type-C docking support Další konektory: *1x HDMI 2.0 *1x RJ-45 Čtečka paměťových karet: Micro SD card reader Baterie: 53 Wh, Li-ion Napájení: 65W USB Type-C AC adapter PCR50% TCO 9.0 Barva: Steel Gray TCO Certified: ano Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.89 kg |
| EAN: | 4711474067562 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Typ notebooku: | Notebook pre školstvo |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer TravelMate P2 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro Education |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Nie |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | 3-100U |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924020395 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
