Acer TravelMate P2 16 (TMP216-71-G3-TCO-778T) Intel Core Ultra 7 155H/16GB/1024GB SSD/16" WUXGA 1920x1200 IPS/Win11PRO/šedá NX.BQXEC.008
TravelMate P2 16 (TMP216-71-G3-TCO-778T) - Windows 11 Professional 64-bit - Intel® Core™ Ultra 7 processor 155H - NPU Intel® AI Boost - 16 GB DDR5 Memory + N (up to 2x 32 GB) - 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2) - Micro SD card reader - 16" WUXGA 1920x1200 16:10 IPS Anti-Glare 300nits - Intel® Arc™ graphics - Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3 - FHD IR USB TNR camera with 2Mic. with camera shutter - Backlight KB - Finger Print - Smart Card reader - 2x USB 3.2 Gen1 - 2x USB Type-C port supporting: USB4® 40 Gbps / Display port over USB-C / Thunderbolt™4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W - HDMI 2.1 - RJ-45 - OceanGlass™ TouchPad - chip TPM 2.0 - Acer Dust Defender - TravelMateSense App - 65Wh Li-ion battery - 100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10.0 - MIL-STD 810H certification - TCO certified - Steel Gray
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 4711721010693 |
| Batéria - počet článkov: | Neuvedené |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Replikátor portov (NTB): | Ano |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Vnútorná farba (NTB): | Šedá |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 155H |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Výrobca (NTB): | Acer |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| USB-C: | Ano |
| GPSR: | Acer Italy S.r.l.;Viale delle Industrie 1/A,20044,Arese (MI),Italy;acer-italy-srl@legalmail.it |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 1 |
| Thunderbolt: | Ano |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
