Acer TravelMate P4 Spin 14/TMP414RN-55-TCO-5574/U5-225U/14''/WUXGA/T/16GB/512GB/Intel int/W11P/Blue/2 NX.BF8EC.003
Acer TravelMate P4 Spin 14 (TMP414RN-55-TCO-5574) *Acer Dust Defender *TravelMate Sense App *certifikace TCO *armádní standard MIL-STD 810H *klávesa Copilot (AI) *Acer Active Pen (Wacom AES 2.0) Operační systém: Windows 11 Professional 64 Procesor: Intel Core Ultra 5 225U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 1,5/4,8 GHz, E-core 1,3/3,8 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache) Paměť: 16GB DDR5 Maximální velikost paměti: 64GB Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD Displej: dotykový 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics Audio: DTS® X:Ultra Audio, 2x reproduktor, 2x mikrofon Web kamera: FHD IR USB TNR Polohovací zařízení: TouchPad Klávesnice: podsvícená bez numerického bloku Čtečka otisku prstů: ano Čtečka čipových karet: ne Síť: Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MIMO CNVi + BT 5.4 LE Audio) Konektory USB: *2x USB4® (40Gb/s/DisplayPort přes USB-C/Thunderbolt™4/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in port 20V, 65 nebo 100W) *2x USB 3.2 Gen1 Další konektory: *1x HDMI 2.1 *1x RJ-45 *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x čtečka microSD karet *1x slot pro stylus *1x bezpečnostní slot Kensington TPM 2.0: ano Baterie: 53Wh Li-ion 3článková Napájení: 100W USB-C AC adaptér PCR50% Barva: Slate Blue Materiál: hliník Rozměry: 312,9x234,8x17,95/18,89mm Hmotnost: cca 1,43kg Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky konvertibilné |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.65 kg |
| EAN: | 4711721011324 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Acer TravelMate P4 Spin 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,43 |
| Farba: | Modrá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 100 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 234,8 |
| Šírka (mm): | 312,9 |
| Hĺbka (mm): | 18,89 |
| Presný model CPU: | U5-225U |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025040106 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 53 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
