Acer Veriton Z4724GT ALL-IN-ONE 23,8" IPS LED FHD/ i5-14400/8GB/512GB SSD/W11 PRO DQ.R1TEH.003
Acer Veriton Vero Z4724GT_Wub_135W * plně nastavitelný ergo stojan * Intrusion Alarm * VESA * TPM 2.0 Operační systém: Windows 11 Pro 64bit Procesor: Intel Core i5-14400 (10 jader - 6P + 4E, 16 vláken, P-core 2,5/4,7 GHz, E-core 1,8/3,5 GHz, 20 MB cache) Paměť: 8GB SO-DIMM DDR5 Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/1) Pevný disk: 512GB M.2 SSD Podpora úložiště: 1x M.2 + 2x 2,5'' SATA Displej: 23,8'' FHD LED (1920x1080) antireflexní IPS Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics Webkamera: ano Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (WiFi 6 + BT 5.3) Porty: * 1x USB-C 3.2 * 4x USB-A 3.2 * 1x USB 2.0 * 1x DP out * 1x HDMI in Napájení: externí 135W AC adaptér Barva: černá Záruka: 1 rok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače - Desktop |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 10.7 kg |
| EAN: | 4711474900265 |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Disk - typ: | SSD |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Pamäť - celkový počet slotov: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Počet pamätí RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäťového modulu: | DDR5 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie: | All-in-one |
| Konektor HDMI: | Áno |
| VESA standard: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Áno |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| USB 2.0 (zadné): | 1 |
| USB 3.x (zadné): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadné): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| Generace/řada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroje (W): | 135 |
| TPM 2.0: | Áno |
| Záruka (roky): | 1 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | i5-14400 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,7 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
