ADATA HD770G/1TB/HDD/Externí/2.5''/RGB/3R AHD770G-1TU32G1-CBK
Model: ADATA HD770G Kapacita: 1 TB Typ disku: 2.5'' HDD Rozhraní: USB 3.2 Gen1 Barva: Černá Rozměry: 139 x 98 x 26 mm Hmotnost: 270g Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD externé 2,5" |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 4710273772219 |
| USB verzia: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Neuvedeno |
| Prevedenie: | Externí |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie mini PCI-e: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Modelový rad: | ADATA HD770G |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Typ úložiska: | HDD |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Typ konektora: | micro USB Super Speed |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Farba: | Černá |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
