Apple iPad Air 13''/(M4) Wi-Fi/13''/2732x2048/12GB/512GB/iPadOS26/Space Grey MH5Y4HC-A
Apple iPad Air 13'' (M4) Wi-Fi 512GB *Apple Intelligence Operační systém: iPadOS 26 Procesor: Apple M4, 8 jádrové CPU (3P+5E), 9 jádrové GPU, 16 jádrový Neural Engine Paměť: 12GB Pevný disk: ,512GB Čtečka paměťových karet: ne Displej: 12,9'' Liquid Retina Multi-Touch displej s LED podsvícením a technologií IPS, 2732x2048 při 264ppi, 600 nitů, antireflexní, oleofobní úprava proti šmouhám, True Tone Audio: stereo reproduktory v orientaci na šířku, FaceTime audio, 2x mikrofon Zadní fotoaparát: *12MP širokoúhlý, f/1,8, pětičlenný objektiv, až 5× digitální zoom, Smart HDR 4, sekvenční režim, HEIF a JPEG *4K video při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, kontinuální autofokus při nahrávání videa, HEVC a H.264, časosběrné video se stabilizací Přední webkamera: *12MP Center Stage na šířku, f/2,0, Smart HDR 4 *1080p HD video při 25 fps, 30 fps nebo 60 fps, Retina Flash s True Tone, sekvenční režim, FaceTime Senzory: *Touch ID *tříosý gyroskop *akcelerometr *barometr *snímač okolního osvětlení Určování polohy: *digitální kompas *Wi-Fi *mikrolokalizace iBeacon Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) s technologií 2×2 MIMO + Bluetooth 6 Porty: *1x USB-C (až 10 Gb/s), nabíjení, DisplayPort *1x magnetický konektor *1x smart konektor Baterie: vestavěná lithium-polymerová baterie s kapacitou 36,59Wh Výdrž baterie: až 10 hodin Barva: vesmírně šedá Rozměry: 280,6x214,9x6,1mm Hmotnost: 616g V krabici: *iPad Air *USB-C nabíjecí kabel (1m)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety iOS / Apple |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| EAN: | 195950799590 |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | Matný, Retina |
| Displej - rozlíšenie: | 2732x2048 |
| Farba: | Šedá |
| Gyroskop: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| micro USB: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Operačný systém: | iPadOS |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ procesora: | Apple M4 |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Typ pamäťovej karty: | Nepodporuje |
| GPS: | Nie |
| Konektor HDMI: | Nie |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Výdrž batérie v hod. (max): | do 10 |
| Senzory: | barometr, okolní osvětlení, Touch ID |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Modelový rad: | Apple iPad Air 13" |
| Displej - rozlíšenie (formát): | Retina |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 512 |
| Verzia OS: | iPadOS 26 |
| Lightning: | Nie |
| Dokovacia klávesnica: | Ne |
| Batéria: | lithium-polymerová |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,616 |
| Hmotnosť: | od 0,501 do 0,650 kg |
| Farba - presná: | Space Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ne |
| Výška (mm): | 280,6 |
| Šírka (mm): | 214,9 |
| Hĺbka (mm): | 6,1 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.


