Apple iPhone 17e/8GB/512GB/Black MHRY4SX-A
Apple iPhone 17e 512GB černý * tísňové SOS volání * detekce autonehody * až 26 hodin přehrávání videa Operační systém: iOS 26 Procesor: čip A19 (6jádrové CPU se 2 výkonnostními a 4 úspornými jádry, 4jádrové GPU s Neural Acceleratory, 16jádrový Neural Engine) Kapacita úložiště: 512GB Konstrukce: * hliník * Ceramic Shield 2 na přední straně * skleněná zadní strana Displej: 6,1” Super Retina XDR (OLED, 2532×1170 při 460 ppi) * HDR * True Tone * široký barevný rozsah (P3) * Haptic Touch * kontrastní poměr (typický) 2000000:1 * maximální jas (typický) 800 nitů, špičkový jas (HDR) 1200 nitů * oleofobní úprava proti šmouhám * antireflexní vrstva * podpora současného zobrazení více jazyků a znaků Stupeň krytí: IP68 (až 30 minut v hloubce do 6 metrů) Fotoaparát: zadní * 48Mpx hlavní Fusion fotoaparát: 26 mm, clona f/1,6, optická stabilizace obrazu s posuvem snímače, 100% Focus Pixels, fotky v supervysokém rozlišení (24 Mpx a 48 Mpx) * podpora 12Mpx 2× přiblížení v optické kvalitě: 52 mm, clona f/1,6, optická stabilizace obrazu Habrid Focus Pixels * až 10× digitální zoom * True Tone blesk * Photonic Engine * Deep Fusion * Smart HDR 5 * noční režim * Panorama (až 63 Mpx) * automatická stabilizace obrazu * sekvenční režim * formáty ukládání fotek: HEIF a JPEG * 4K video v Dolby Vision při 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps * časosběrné video se stabilizací, časosběrné video v nočním režimu * pořizování 8Mpx fotek při nahrávání 4K videa * formáty ukládání videa: HEVC a H.264 * prostorový zvuk a stereo nahrávání * redukce hluku způsobeného větrem * Audio mix přední * 12Mpx TrueDepth fotoaparát * Clona f/1,9 * automatické zaostřování technologií Focus Pixels * Retina Flash * portrétní nasvícení se šesti efekty * animoji a memoji * zoom klepnutím Senzory: * Face ID * barometr * gyroskop s vysokým dynamickým rozsahem * akcelerometr snímající vysoké přetížení * snímač blízkosti * dva snímače okolního osvětlení Mobilní a bezdrátová rozhraní: * 5G (pásma sub-6 GHz) s technologií MIMO 4×4 * gigabitové LTE * Wi-Fi 6 * Bluetooth 5.3 * NFC s režimem čtečky * expresní karty s energetickou rezervou Určování polohy: * GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou a NavIC * digitální kompas * Wi-Fi * mobilní síť * mikrolokalizace iBeacon SIM karta: podpora dvou SIM (dvě aktivní eSIM nebo nano SIM a eSIM) Konektivita: USB-C konektor s podporou pro: nabíjení, USB 2 (až 480 Mb/s) Baterie: vestavěná dobíjecí lithium-iontová * bezdrátové nabíjení MagSafe (až 15 W) * bezdrátové nabíjení Qi2 (až 15 W) * identifikace doplňků pomocí NFC * magnetometr Rozměry: 146,7x71,5x7,8mm Hmotnost: 170 g Obsah balení: * iPhone 17e * USB-C nabíjecí kabel (1m) * dokumentace
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 195951031125 |
| Audio 3,5mm jack: | Nie |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| HW klávesnica: | Nie |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Operačný systém: | iOS |
| Počet objektívov (predných): | 1 |
| Počet objektívov (zadných): | 1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ displeja: | Retina XDR |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Veľkosť displeja ("): | 6.0" - 6.9" |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | iOS 26 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2532x1170 |
| Hmotnosť (g): | 170 |
| GPS: | Áno |
| Velikost SIM: | nano |
| Funkcia Dual SIM: | Áno |
| Senzory: | barometr, gyroskop, akcelerometr, snímač blízkosti, okolní osvětlení |
| Datové siete: | 5G |
| Pevný disk - paměť (GB): | 512 |
| Barva - přesná: | Black |
| Batéria odnímateľná: | Nie |
| FM rádio: | Nie |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 48 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Áno |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Vodeodolnosť: | Áno |
| Outdoorový: | Nie |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Áno |
| Clona zadná foto (nejmenšia): | f/1,6 |
| Clona predná foto (nejmenšia): | f/1,9 |
| Výkon nabíjania (W) (max): | 15 |
| Odomykanie tvárou: | Áno |
| Nabíjací stojanček: | Ne |
| Výška (mm): | 146,7 |
| Šírka (mm): | 71,5 |
| Hĺbka (mm): | 7,8 |
| MagSafe: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



