ASUS ExpertBook B5/B5404CMA/U5-125H/14,0''/WUXGA/16GB/512GB/Arc Xe/bez OS/Black/3R B5404CMA-Q50799 Asus
ASUS ExpertBook B5 (B5404CMA-Q50799) * armádní standard MIL-STD 810H Operační systém: Bez operačního systému Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 125H (1.2 GHz, až 4.5 GHz, 14 jader, 18MB cache) + Intel® AI Boost NPU Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): 2/1 Celková paměť: 16GB DDR5 Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšiřující sloty pevného disku: 1x Optická mechanika: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Displej: 14.0'' WUXGA (1920 x 1200), 16:10, LED, 300 nitů, antireflexní, 60Hz, 45% NTSC, široké pozorovací úhly Grafická karta: Intel® Graphics (integrovaná) Audio: Dolby Atmos, vestavěný mikrofon Web kamera: FHD kamera (1080p) s IR pro Windows Hello + krytka Polohovací zařízení: Touchpad s integrovanou čtečkou otisků prstů Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ne Čtečka otisků prstů: Ano Síť: 1x RJ45 Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) + Bluetooth® 5.3 Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A * 2x Thunderbolt™ 4 (USB4, podpora displeje a napájení) Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3.5mm Combo Audio Jack * 1x RJ45 * 1x čtečka čipových karet Baterie: 63WHrs, 3 článková Li-ion baterie Napájení: TYPE-C, 65W AC adaptér (20V DC, 3.25A, vstup 100-240V AC 50/60Hz) Správa zabezpečení: * Čtečka otisků prstů v Power tlačítku * Kensington Nano Security Slot™ * BIOS Booting a Setup hesla * HDD Password Protection * TPM 2.0 * Absolute (Computrace) podpora Barva: Star Black Materiál: Hliník + slitina MgAl Rozměry: 31.37 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm Hmotnost: 1.46 kg Záruka: 3 roky On-Site (Next Business Day) Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b5-b5404/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4711387677889 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bezpečnostné prvky: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka čipových kariet: | Áno |
| Čítačka otlačkov prstov: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 (WUXGA) 8:5 |
| Dotykové aktívne pero (v balení): | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI verzia: | 2.1 |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Klávesnica - numerická: | Nie |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| NFC: | Nie |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 |
| Operačný systém: | bez OS |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Pamäť - celkový počet slotov: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Počet pamätí RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Typ batérie notebooku: | Li-Ion |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Typ pamäťového modulu: | DDR5 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Materiál: | Hliník |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,46 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Nie |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Možnost více disků (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroje (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Webkamera - rozlíšenie: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 22,68 |
| Šírka (mm): | 31,37 |
| Hĺbka (mm): | 1,90 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-125H |
| Hmotnosť: | od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924040445 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
