ASUS myš ROG Keris II Origin, bezdrátová herní myš, bílá 90MP04A0-BMUA10 Asus
ROG Keris II Origin je ergonomická herná myš s hmotnosťou 65 gramov a tvarom testovaným profesionálnymi hráčmi FPS hier. Myš sa vyznačuje žiarivým 3-zónovým RGB osvetlením a je vybavená optickým senzorom ROG AimPoint Pro s rozlíšením 42 000 dpi, prepínačmi ROG Micro Switches II a bezdrôtovou technológiou ROG SpeedNova. Keris II Origin je tiež kompatibilná s technológiou ROG Polling Rate Booster, ktorá podporuje bezdrôtovú frekvenciu dotazovania 8 000 Hz. Ergonomický dizajn s hmotnosťou 65 gramov: Testovaný tvar navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine štýlov úchopu.

O produkte
- Bezchybný štýl
Individuálne prispôsobiteľné 3-zónové RGB osvetlenie a predrezaná páska na úchop myši, ktorá umožňuje presvitať svetlo - Ergonomický dizajn s hmotnosťou 65 gramov
Testovaný tvar navrhnutý tak, aby vyhovoval väčšine štýlov úchopu - ROG Push-Fit Switch Socket II
Exkluzívny dizajn spínačov pre rýchlu a jednoduchú výmenu a prispôsobenie - ROG Micro Switch II:
Jasné kliknutia s výnimočnou životnosťou 100 miliónov kliknutí - Optický senzor ROG AimPoint Pro
Optický senzor s rozlíšením 42 000 dpi pre maximálnu presnosť a technológia track-on-glass - Ultra rýchly bezdrôtový výkon
Bezdrôtová technológia ROG SpeedNova a kompatibilita s ROG Polling Rate Booster pre frekvencie dotazovania až 8 000 Hz - Všestranné pripojenie
Bezdrôtové RF pripojenie 2,4 GHz, Bluetooth® a káblové USB; Pribalený prijímač ROG Omni podporuje bezdrôtové pripojenie viacerých zariadení s jedným prijímačom. - Paracord ROG a 100 % PTFE nožičky myši:
Kvalitné materiály umožňujú plynulý a rýchly pohyb - Ovládanie na doske
Často používané nastavenia myši je možné upraviť priamo stlačením rôznych kombinácií tlačidiel myši
.jpg)
| Model | ROG Keris II Origin |
| Kľúčový spínač | ROG Micro Switch II |
| Pripojiteľnosť | USB 2.0 (typ C až typ A) Bluetooth 5.1 RF 2,4 GHz |
| Osvetlenie | ROG Logo Rolovacie koliesko Bočné značenie |
| AURA Sync | Áno |
| Rýchlosť hlásenia USB | 8000 Hz s ROG Polling Rate Booster |
| Rýchlosť hlásenia RF 2.4G | 8000 Hz s ROG Polling Rate Booster |
| Kábel | 2-metrový ROG Paracord |
| Operačný systém | Windows 10® a 11® |
| Softvér | Armoury Crate |
| Rozmery | 121 x 67 x 42 mm |
.jpg)
Obsah balenia:
- 1 x myš ROG Keris II Origin
- 1 x bezdrôtový prijímač
- 1 x predlžovač USB kľúča
- 1 x klip mikrospínača
- 2 x ROG Micro Switches II
- 1 x súprava pásky na uchopenie myši
- 2 x vymeniteľné nožičky myši
- 1 x 2-metrový ROG Paracord
- 1 x nálepka ROG
- Dokumentácia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4711387951262 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
