ASUS Zenbook 14/UX3405CA-OLED1581W/U7-255H/14''/WUXGA/T/16GB/512GB/Intel int/W11H/Blue/2R Asus
ASUS Zenbook 14 (UX3405CA-OLED1581W) * klávesa Copilot * armádní standard MIL-STD 810H * příslušenství: obal (sleeve), stylus (podpora ASUS Pen SA203H-MPP2.0) Operační systém: Windows® 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 7 255H (16 jader - 6P + 8E + 2LPE, 16 vláken, P-core 2,0/5,1 GHz, E-core 1,5/4,4 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 24 MB cache) Neural procesor: Intel® AI Boost (až 13TOPS) Paměť: 16GB LPDDR5X na základní desce Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Maximální velikost: 16GB Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: dotykový 14'' WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý OLED, 60Hz, 0,2ms, 400 nitů, DCI-P3 100%, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 Grafická karta: Intel Arc 140T Audio: technologie Smart Amp, reproduktory Harman/Kardon, mikrofon Web kamera: FHD s IR Polohovací zařízení: Precision Touchpad s podporou NumberPad Podsvícená klávesnice: ano Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ne Pero: ano Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be, třípásmová, 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: * 1x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost dat až 5 Gb/s) * 2x Thunderbolt™ 4 s podporou DP/napájení (rychlost dat až 40 Gb/s) Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) Zabezpečení: Trusted Platform Module (Firmware TPM), infračervená webkamera s podporou Windows Hello Baterie: 75Wh, 2S2P, 4článková Li-ion Napájení: 65W AC adaptér, USB-C Barva: modrá (Ponder Blue) Materiál: hliník Rozměry: 312,4x220,1x14,9mm Hmotnost: cca 1,28kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-14-oled-ux3405/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.77 kg |
| EAN: | 4711636547123 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrchová úprava: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 1 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Podpora Windows Hello: | Áno |
| Typ notebooku: | Štandardný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS Zenbook 14 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad + NumberPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,28 |
| Farba: | Modrá |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 220,1 |
| Šírka (mm): | 312,4 |
| Hĺbka (mm): | 14,9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-255H |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,1 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 75 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
