C-TECH Kabel síťový adaptér C14 (M) -> schuko (F), 15 cm CB-PWRC14MF C-Tech
C-TECH Kabel síťový adaptér C14 (M) -> schuko (F), 15 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594125014544 |
| GPSR: | C DISTRIBUTION s.r.o.;Otakara Ševčíka 938/56,636 00,Brno,Česká republika;info@cdistribution.cz |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| Délka (kabel): | 10cm - 50cm |
| Barva (kabel): | Černá |
| Výrobce (kabel): | C-TECH |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Určení (kabel): | Propojovací |
| Manuál: | Neobsahuje |
| Provedení konektoru (kabel): | Rovný |
| Konektor 2 (kabel): | IEC C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
