C-TECH reproduktor SPK-08R, bluetooth, baterie, USB-C, červená C-Tech
C-TECH repro SPK-08R, bluetooth, červená C-Tech
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory bezdrôtové |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Bluetooth verzia: | 5.0 |
| Farba: | Červená |
| Využitie: | K mobilu / PC |
| Outdoor použitie: | Nie |
| Výkon reproduktorov (W): | méně než 10 |
| Funkcie reproduktoru: | FM rádio |
| Typ pripojenia: | Bluetooth, Jack 3,5 mm |
| Slot MicroSD: | Áno |
| Kapacita batérie (mAh): | 300 mAh |
| Výdrž batérie (h): | 3 |
| Hmotnosť (g): | 150 |
| Spôsob nabíjania: | USB-C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

