Canon i-SENSYS/LBP335DW/Tlač/Laser/A4/LAN/WiFi/USB 7063C007
RYCHLÁ A VELMI EFEKTIVNÍ, ALE PŘESTO KOMPAKTNÍ ČERNOBÍLÁ TISKÁRNA FORMÁTU A4 S VYNIKAJÍCÍ KVALITOU TISKU Navrženo s důrazem na rychlost tisku, kompaktnost a vysokou kapacitu papíru pro snadnou integraci a vynikající výsledky v různých firemních prostředích. *VYSOKÁ PRODUKTIVITA *BEZPROBLÉMOVÉ PŘIPOJENÍ *ROBUSTNÍ ZABEZPEČENÍ *PODPORA UDRŽITELNOSTI Černobílý tisk laserovým paprskem Formát tiskárny: ,A4 Formáty papíru: ,A4, A5, A5 (na šířku), A6, B5, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, uživatelské velikosti: minimálně 105 × 148 mm až maximálně 216,0 × 355,6 mm Rozlišení [DPI]: ,Až 1 200 × 1 200 dpi Rychlost černého tisku [str./min.]: ,Až 43 str./min (A4) Tisk první strany [sec.]: ,Přibližně 6,2 sekund nebo méně Max. měsíční zatížení [str.]: ,150 000 stran Oboustranný tisk: ,A4 Kapacita zásobníku [str.]: , *Vkládání papíru (standardní): Zásobník na 550 listů, Víceúčelová přihrádka s kapacitou 100 listů *Vkládání papíru (volitelné): 3 zásobníky na 550 listů *Maximální kapacita papíru: Až 2 300 listů *Výstup papíru: 150 listů Rozhraní: ,USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wi-Fi – 802.11b/g/n, bezdrátové přímé připojení Tiskové jazyky: ,UFRII, PCL 5e, PCL6, Adobe® PostScript3 Skener: ,Ne Fax: ,Ne Spotřeba [W]: ,Při tisku: přibližně 507 W Hlučnost [dB]: ,Při provozu: 54 dB Rozměry (šířka x hloubka x výška): ,409 × 376 × 275 mm Hmotnost [kg]: ,Přibl. 16 kg Podporované operační systémy: ,Windows® 11, Windows® 10, Server® 2025, Server® 2022, Server® 2019, Server® 2016, Mac OS X verze 10.15 a vyšší, Linux
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarne a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 4549292251739 |
| AirPrint: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Max. formát tlače: | A4 |
| Podpora PCL: | Áno |
| USB port: | Áno |
| LAN: | Áno |
| Typ zariadenia: | Tiskárna |
| Technológia tlače: | Laserová |
| Maximálne zaťaženie (mesačne): | do 150 tisíc |
| Farebná tlač: | Ne |
| Tlač čb (str/min): | 40 až 49 |
| Procesor - frekvencia: | Dvoujádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz a jednojádrový 800 MHz |
| Doskový skener: | Ne |
| Prieťahový skener: | Ne |
| Tlač čb (str/min) - presne: | 43 |
| Obojstranná tlač: | Automatický (duplexní) |
| Farebný model: | Black |
| Rozlíšenie čiernobielej tlače: | 1200 x 1200 |
| Interná pamäť: | 2GB |
| Vstupný zásobník papiera: | 550 listů |
| Kopírka: | Nie |
| Modelový rad: | Canon i-SENSYS |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
