CARNEO F90 FM rádio, BT reproduktor, black/wood 8588007861890 Carneo
Značka: Carneo
CARNEO F90 FM rádio, bluetooth reproduktor, black/wood 8588007861890 Carneo
Typ audio produktu:Rádio
Typ audio produktu:Rádio
Dodatočné parametre
| Kategória: | Audio technika |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8588007861890 |
| Konektivita: | USB-A, Bluetooth, Jack 3,5 mm |
| Typ audio produktu: | Rádio |
| Provoz zařízení: | Síťové 220V |
| Rádio příjem: | FM |
| Výstupný výkon (W): | méně než 10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Energy Sistem MP3 Clip Bluetooth Mint MP3 přehrávač s Bluetooth, mikro SD, MP3, WMA, WAV, FLAC, FM r 426508 Pioneer
Na sklade
(5 ks)
€36,89 bez DPH
€45,37
Atypická doprava
LG MR25GA - magický ovládač MR25GA.AEU
Na sklade
(>100 ks)
€31,03 bez DPH
€38,17
LG SR25GA - štandardný diaľkový ovládač pre LG TV SR25GA.AEU
Na sklade
(74 ks)
€21,35 bez DPH
€26,26
Apple TV 4K Wi-Fi s 64GB úložiskom (2022) MN873CS-A
Na sklade
(5 ks)
€140,16 bez DPH
€172,40
APPLE TV 4K Wi-Fi + Ethernet with 128GB mn893cs-a Apple
Na sklade
(5 ks)
€156,59 bez DPH
€192,61
Podobné produkty
Sandberg Surviovor All-in-1 2000 mAh, FM/AM rádio s ďalšími funkciami, čierna 421-04 NoName
Na sklade
(1 ks)
€34,36 bez DPH
€42,26
SONY Soundbar HT-S40R Unikátní 5.1 kanálový zvukový systém Soundbar s bezdrátovými zadními reproduktory HTS40R.CEL Sony
Na sklade
(3 ks)
€368,05 bez DPH
€452,70
Samsung HW-Q990F soundbar Q série s Dolby Atmos
Na sklade
(8 ks)
€719,59 bez DPH
€885,10
Homatics Box R Lite / 4K / Android TV 11 / 2GB RAM / 32GB eMMC flash/WiFi 5 HOMATICS BOX R LITE AB-COM
Na sklade
(4 ks)
€76,10 bez DPH
€93,60
