CARNEO Proxima HR+/Silver/Šport Band/White 8588009299738 Carneo
CARNEO Proxima HR+ silver 8588009299738 Carneo
Zariadenie:Hodinky; Funkcie:Meranie tepu
Zariadenie:Hodinky; Funkcie:Meranie tepu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fitness náramky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8588009299738 |
| Farba púzdra: | Strieborná |
| Farba remienku: | Biela |
| Kompatibilný OS telefónu: | Android, iOS |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Materiál hodiniek: | Nerezová ocel |
| Materiál remienka: | Plast |
| Sklíčko: | Chemicky tvrdené |
| Sledovanie polohy a trasy: | GPS spárovaného telefónu |
| Tvar ciferníka: | Hranatý |
| Typ batérie: | Li-Ion |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Zobrazenie času na hodinkách: | Digitálne |
| Funkcie hodiniek: | 24hodinový režim, Budík, Časovač, Datum, Den v týdnu, Kalendář, Osvětlení, Stopky, Ukazatel data |
| Smart funkcie: | Hry, Přehrávač hudby v hodinkách, Vibrace, Vlastní ciferník |
| Jazyk rozhrania: | Čeština |
| Notifikácie a správy: | Notifikácie z telefónu |
| Senzory a Hardware: | Akcelerometr, Kompas, Mikrofon, Reproduktor, Vibrace |
| Súčasť balenia: | Dobíjací kábel |
| Telefonovanie: | Pomocou hodiniek cez spárovaný telefón |
| Určenie: | Unisex |
| Vymeniteľný remienok: | Áno |
| Spôsob ovládania: | Kombinované |
| Prepojenie s mob. telefónom: | Áno |
| Športové funkcie: | Krokomer, Meranie tepu, Výpočet spálených kalórií |
| Hmotnosť (g): | 29 |
| Vodotesnosť a odolnosť: | IP67 |
| Min. obvod zápästia: | 155 mm |
| Uhlopriečka displeja: | 1,7" |
| Zariadenie: | Hodinky |
| Funkcie: | Meranie tepu |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
