DDR 5.... 64GB . 6000MHz. CL30 FURY Beast Black RGB Kingston XMP/EXPO (2x32GB) KF560C30BBEAK2-64
KINGSTON 64GB 6000MT/s DDR5 CL30 DIMM (Kit of 2) FURY Beast RGB EXPO
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 740617342819 |
| Kapacita pamäte: | 64 GB |
| GPSR: | Kingston Technology International Ltd;Stratus House,College and Business Techn. Park,Blanchardstown Rd N,Dublin,D15 PEC4,Ireland;productsafety@kingston.ie |
| Typ pamäte (pamäte): | DDR5 |
| Frekvencia (pamäte): | 6000 MHz |
| Výrobca (pamäte): | Kingston |
| Pre PC/NTB (pamäte): | PC |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
