Delkin CFexpress Power R1780/W1700 (G4) 128GB DCFXBP128G4 NoName
Značka: NoName
Delkin CFexpress Power R1780/W1700 (G4) 128GB DCFXBP128G4 NoName
Technológia pamäťovej karty:CFExpress; Kapacita (v GB):128
Technológia pamäťovej karty:CFExpress; Kapacita (v GB):128
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäťové karty |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 814373024651 |
| Adaptér (redukcia) v balení: | Nie |
| Kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
| Technológia pamäťovej karty: | CFExpress |
| Rýchlosť čítania min. (MB/s): | 1700 |
| Typické použitie: | Nahrávanie 4K videí |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Súvisiaci tovar
Predajňa ZV
AXAGON CRE-SMPA, USB-A PocketReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient) Axagon
Na sklade
(4 ks)
€8,48 bez DPH
€10,43
Čítačka kariet AKASA AK-CR-03BKV2 externá, USB 2.0, podpora elektronického preukazu a karty SMART, čierna Akasa
Na sklade
(20 ks)
€10,73 bez DPH
€13,20
Čítačka kariet AKASA AK-CR-09BK 3 v 1 (CF, SD, microSD), externá, USB 3.2 Typ C Akasa
Na sklade
(4 ks)
€18,73 bez DPH
€23,04
AKASA externí čtečka Smart karet - bílá AK-CR-03WHV2 Akasa
Na sklade
(18 ks)
€13,48 bez DPH
€16,58
GEMBIRD hub, 4-port USB 3.1 (Gen 1), Type-C UHB-CM-U3P4-01 Gembird
Na sklade
(4 ks)
€5,20 bez DPH
€6,40
AXAGON CRE-SM3TC, USB-C FlatReader čítačka kontaktných kariet ID card (eID klient), kábel 1.2 m Axagon
Na sklade
(11 ks)
€9,54 bez DPH
€11,73
Podobné produkty
Transcend 8GB SDHC (Class 10) MLC průmyslová paměťová karta (bez adaptéru], 20MB/s R, 16MB/s W TS8GSDHC10M
Na sklade
(1 ks)
€28,24 bez DPH
€34,74
Kingston 128GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 300R/260W U3 V90 pre Full HD/4K/8K SDR2-128GB
Na sklade
(6 ks)
€103,82 bez DPH
€127,70
Karta GOODRAM MicroSDHC 32GB M1AA, UHS-I Class 10, U1 + adaptér M1AA-0320R12 GoodRAM
Na sklade
(5 ks)
€8,91 bez DPH
€10,96
SanDisk Extreme PRO/SDXC/64GB/UHS-I U3 / Class 10 SDSDXXU-064G-GN4IN
Na sklade
(48 ks)
€28,52 bez DPH
€35,08
