Dell Precision 3590 15.6'' FHD i7/32G/512/A500/W11P KK53Y
Technické parametry * Procesor: Intel Core Ultra 7 155H (16 jader (6P + 8E + 2LPE), 22 vláken, P-core 1.4/4.8 GHz, E-core 0.9/3.8 GHz, LPE-core 0.7/2.5 GHz, 24 MB cache) * Paměť: 32 GB: 2 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, non-ECC * Operační systém: Win 11 Pro MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) * Kapacita disku: 512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, SSD, Class 35 * Displej: 15.6'' FHD (1920x1080),IPS, 60 Hz, antireflexní, 250 nitů * Grafická karta: NVIDIA RTX 500 Ada 4GB GDDR6 * Webkamera: Infračervená barevná FHD kamera * Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card * Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová 54Wh baterie, Adaptér 130 W (USB-C) * Barva: Šedá Výbava a příslušenství * Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - s numerickou klávesnicí * Čtečka otisku prstů: Ne * Smart Card: Ano * Thunderbolt 4: Ano * WLAN: Pouze anténa Konektivita *1x port USB 3.2 1. generace *1x port USB 3.2 1. generace s technologií PowerShare *2x porty Thunderbolt 4 s funkcí Power Delivery a rozhraním DisplayPort *1x univerzální zvukový port *1x port HDMI 2.1 TMDS *1x port RJ-45 *1x slot karty microSD *1x slot pro bezpečnostní zámek Wedge Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 20,80 mm (Vpředu) 22,80 mm (Vzadu), Šířka: 357,80 mm, Hloubka: 233,30 mm * Hmotnost: od: 1,62 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/new-precision-3590-workstation/spd/precision-15-3590-laptop/xctop3590usvp
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.06 kg |
| EAN: | 5397184816622 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka čipových kariet: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) 16:9 |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | nVidia |
| HDMI verzia: | 2.1 |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| ? Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Pamäť - celkový počet slotov: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet pamätí RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Typ pamäťového modulu: | DDR5 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Velikost paměti VGA (GB): | 4 |
| Datové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Úhlopříčka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,62 |
| Počet jader CPU: | 16 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Áno |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,4 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX 500 Ada 4 GB |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Výkon napájacieho zdroje (W): | 130 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Webkamera - rozlíšenie: | 1080p |
| TPM 2.0: | Áno |
| Výška (mm): | 22,8 |
| Šírka (mm): | 357,8 |
| Hĺbka (mm): | 233,3 |
| EKO produkt podľa parametrov EÚ: | Áno |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-155H |
| Hmotnosť: | od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924020415 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 54 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.


