DELL Pro 14 Plus PB14250/Ultra 5-238V/32GB/512GB SSD/14" IPS FHD+/IR cam+mic/Win11 PRO/3Y ProSpt/šedá XPGDP Dell
Technické parametry * Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 238V vPro® (8 jader, 8 vláken, až 4,7 GHz, 8 MB cache) * Paměť: 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) * Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC MUI (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) * Kapacita disku: 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD * Displej: 14.0'', FHD+ 1920x1200, 60Hz, IPS, Nedotykový, AG, 300 nit, 45% NTSC * Grafická karta: Intel Arc Graphics * Webkamera: Barevná infračervená kamera s rozlišením FHD+ a mikrofonem * Připojení: Intel® Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.4 bezdrátová karta * Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) * Barva: Stříbrná (Aluminum) Výbava a příslušenství * Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - bez numerické klávesnice * Smart Card Reader s NFC: Ano * Čtečka otisku prstu: Ano * Thunderbolt 4: Ano * WWAN: Ne * vPro: Ano * Ethernetový port RJ-45: Ne Konektivita *2x port Thunderbolt 4 s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu / USB Type-C / USB4 / Power Delivery *1x port USB 3.2 Gen 1 s technologií PowerShare *1x port USB 3.2 1. generace *1x Univerzální zvukový port *1x port HDMI 2.1 TMDS *1x slot pro klínový bezpečnostní zámek Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 19,5 - 21,2 mm, Šířka: 224 mm, Hloubka: 313,50 mm * Hmotnost: 1,53 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-14-plus/spd/dell-pro-pb14250-2-in-1-laptop/gcto_pb14250_usx?redirectTo=SOC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.57 kg |
| EAN: | 5397184950074 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Dell Pro 14 Plus |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,53 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U5-238V |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025020059 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 40 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
