DELL Pro 16 PC16255 Ryzen AI 5 PRO 340/16GB/512GB SSD/16" IPS FHD+/IR Cam & Mic/W11P/3Y ProSpt/stříbrná YHY2D Dell
Technické parametry * Procesor: AMD Ryzen™ AI 5 PRO 340 Processor (6 jader, 12 vláken, 2.0 - 4.8 GHz, 16 MB cache) * Paměť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s * Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak) * Kapacita disku: 512 GB SSD * Displej: 16'' FHD+ (1920x1200), Nedotykový, AG, IPS, 300 Nitů, 45 % NTSC * Grafická karta: AMD Radeon 860M Graphics * Webkamera: Barevná infračervená kamera s rozlišením FHD a mikrofonem * Připojení: MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card * Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C) * Barva: Platinum (Stříbrná) Výbava a příslušenství * Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - numerická klávesnice * Smart Card Reader: Ne * Čtečka otisku prstu: Ano * vPro: Ne Konektivita *1x ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) s technologií PowerShare *2x port USB (40 Gb/s) s funkcí Power Delivery a rozhraním DisplayPort *1x globální port pro náhlavní soupravu *1x port HDMI 2.1 TMDS *1x port napájecího adaptéru *1x slot bezpečnostního kabelu (klínový) Rozměry a hmotnost * Rozměry: Výška: 18,89 - 20,85 mm, Šířka: 358,00 mm, Hloubka: 251,82 mm * Hmotnost: od: 1,94 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-16-laptop/spd/dell-pro-pc16255-laptop/gcto_pc16255_usx?redirectTo=SOC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.88 kg |
| EAN: | 5397184952368 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 0 |
| Počet USB Typ C: | 2 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 PRO |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,94 |
| Farba: | Platinová |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Výška (mm): | 20,85 |
| Šírka (mm): | 358 |
| Hĺbka (mm): | 251,82 |
| Presný model CPU: | AI5PRO-340 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030074 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
