Dell Pro 16 Plus/PB16250/U7-255U/16''/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Silver/3R NBD 41CPN
Technické parametry *Procesor: ,Intel Core Ultra 7 255U (12 jader - 2P + 8E + 2LPE, 14 vláken, P-core 2,0/5,2 GHz, E-core 1,7/4,2 GHz, LPE-core 0,7/2,4 GHz, 12 MB cache) *Paměť: 1x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s *Operační systém: Windows 11 Pro *Kapacita disku: 512 GB SSD *Displej: 16'', bezdotykový, FHD+, IPS, antireflexní, 300 nitů, 45% NTSC *Grafická karta: ,Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics *Webkamera: FHD HDR + IR kamera, rozpoznáváním obličeje, TNR, Camera Shutter, Mikrofon *Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax + Bluetooth® 5.3 *Baterie a napájení: 3článková, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable. Zařízení je dodáváno bez napájecího adaptéru. *Barva: Aluminum (stříbrná) Výbava a příslušenství *Klávesnice: podsvícená klávesnice česká/slovenská (MUI) s klávesou Copilot - ,s numerickou klávesnicí *Smart Card Reader s NFC: ano *Čtečka otisků prstů: ano (Control Vault 3+) *Thunderbolt 4: ano *vPro: ne *WLAN a RJ-45: ano *slot pro modul WWAN: ne Konektivita *2x Thunderbolt™ 4 s Power Delivery a DisplayPort 2.1 (USB Type-C™) *1x Port USB 3.2 1. generace s technologií PowerShare *1x Port USB 3.2 1. generace *1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x Univerzální zvukový port *1x Port HDMI 2.1 *1x Slot pro kartu microSD *1x Slot pro čtečku čipových karet *1x Slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu) Rozměry a hmotnost *Rozměry: Výška: 19,85-20,55 mm, Šířka: 358 mm, Hloubka: 251,4 mm *Hmotnost: od: 1,84 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-16-plus-laptop/spd/dell-pro-pb16250-laptop/gcto_pb16250_usx?redirectTo=SOC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5397184938645 |
| Audio 3,5mm jack: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrchová úprava: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Integrovaná webkamera: | Áno |
| Integrované Wi-Fi: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Optická mechanika: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.x: | 2 |
| Počet USB 4 / Thunderbolt: | 2 |
| Počet USB Typ C: | 0 |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 16 Plus |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Nie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrchová úprava: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Nie |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,84 |
| Farba: | Stříbrná |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Výška (mm): | 20,55 |
| Šírka (mm): | 358 |
| Hĺbka (mm): | 251,4 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025020042 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
