DELL Pro 16 Plus PB16250/U7-265U/16GB/512GB SSD/16" IPS FHD+/IR Cam & Mic/W11P/3Y ProSpt/stříbrná RY2RP Dell
Dell Pro 16 Plus PB16250|U7-265U|16GB|512GB SSD|16" FHD+ |IR Cam & Mic|FgrPr|SmtCd|NFC|3 Cell|noAC|noPCORD|WLAN|vPro|Backlit Kb|W11 Pro|3Y ProSpt
Intel® Core™ Ultra 7 265U, vPro® (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 5.3 GHz)
16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors)
512 GB, SSD
16", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD IR Cam
Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, RJ-45
FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 card No Mobile Broadband Card
Czech/Slovak (MUI) backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
3-cell, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable
No AC Adapter
No Power Cord
Windows 11 Pro
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
Intel® vPro® Enterprise Technology Enabled
Aluminum
3Y ProSpt
Intel® Core™ Ultra 7 265U, vPro® (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 5.3 GHz)
16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors)
512 GB, SSD
16", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD IR Cam
Fingerprint Reader, Smart Card Reader with NFC, Control Vault 3+, RJ-45
FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 card No Mobile Broadband Card
Czech/Slovak (MUI) backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
3-cell, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable
No AC Adapter
No Power Cord
Windows 11 Pro
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
Intel® vPro® Enterprise Technology Enabled
Aluminum
3Y ProSpt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| EAN: | 5397184998694 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Klávesnica - numerická: | Áno |
| Klávesnica - podsvietená: | Áno |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (FHD+) |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Výrobca (NTB): | DELL |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 7 265U |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Replikátor portov (NTB): | Ano |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Áno |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Sériový port (NTB): | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
